Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelentenek a sárkányok?...

Mit jelentenek a sárkányok? És mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés

Már kiskorom óta sárkányokkal álmodok.Itt egy példa,amit legtöbbször szoktam álmodni:

Egyik pillanatban az osztályteremben vagyunk,én amellett a fiú mellett ülök,aki szerelmes belém (na jó,egy picit én is belé),és hirtelen egy nagy zöld ködben megjelenik egy gonosz varázsló,kopasz és fehér feje van (Mint a Harry Potterből Voldemort),és az osztályból (a tanárt kivéve) mindenkit elrabol.Itt egy kis szünet,csak sötétséget látok.Aztán felébredek egy cellában,ami egy barlangban van,és a fiúval vagyok összezárva egy cellába.A többiek is ott vannak.Egy farkas odajön hozzánk,és egy kristállyal kinyitja a cella ajtaját,és ad egy kulcsot,amivel kiszabadíthatjuk a többieket,a farkas eltűnik,mi odaszaladunk a legközelebbi cellához,amiben az LB-m volt,de a varázsló megjelent,mi elkezdtünk futni,és amikor leráztuk,újra találkoztunk a farkassal.Mondott valamit,de sosem hallom,hogy mit mond,utána elvarázsol minket sárkányokká.Kijutunk a barlangból repülve,egy szép kis tisztásra érünk,ahol egy vízesés is van,és a többiek is ott várnak minket,sárkányként.Nem alakulunk vissza,hanem így élünk tovább.Lehet hogy hülyeség,de lehet hogy jelent valamit.Szerintetek? (trollokra nem vagyok kíváncsi)



2013. jan. 5. 18:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Ilyet biztos, hogy nem álmodik az ember és ennyire részletre ne is emlékezhetsz. Viszont kiváló fantasy lenne ebből. Ügyes fantáziád van, írd meg egy novellába vagy regénybe. Grat hozzá :)
2013. jan. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem ennyi volt az álom... ez csak annyi,amennyire emlékszek.Ha Nem hiszed el,akkor Nem hiszed el.
2013. jan. 5. 20:14
 3/7 anonim ***** válasza:

Persze, hogy nem ennyi volt az álom. A legtöbb ember életében soha egyetlen álmára sem emlékszik. Van, akinek foszlányok megmaradnak, ébren emlékszik valamire. De sokkal kevesebbre, mint amennyit írsz. Külső segítséggel sem nagyon sok dolgot tudnak előhívni a hozzáértők.

Az álom egyébként sokféle lehet. Néha nagyon valószerű, máskor pedig elképesztően irracionális.

De olyan mechanizmus nincs, amely a te történetedet generálná. Ez bizony kitaláció!

2013. jan. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Az álom tudományosan véve meglévő emlékekből rakódik össze mert olyankor az agy a legaktívabb és rendszerezi az emlékeket.

A tudományt félretéve talán az álmaid a vágyaidat mutatják meg. Én a jövőmet is megálmodtam de azt szintisztán úgy ahogy megtörtént.

2013. jan. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Így van ahogy a második írja. Az álmok gyakran a vágyainkat mutatják ez csak egy mese. Mondom fejleszted akkor egy remek történetet is írhatsz belőle.
2013. jan. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Én hiszek neked, van ilyen, hogy ennyire emlékszik az ember az álmaira. Olyan érzések voltak benned, amik maradandóvá teszik (ez vagy nagyon rossz vagy nagyon jó általában). Én is gyakran részletesen emlékszem az álmaimra, ez nem olyan extra dolog.

A jelentés...tényleg lehet valamiféle vágyad, de sok más is, attól függ, honnan közelítjük meg a dolgot, én nem akarok hülyeséget belemagyarázni, ezért bocs, de nem analizálom a dolgot.

Ettől függetlenül szép álom. :)

2013. márc. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én mindig mindenre emlékszek az álmaimból... :) És én mindig valami szuper dologról álmodok XD Ilyet még nem álmodtam soha XD :D :)
2013. márc. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!