Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelentenek ezek a szornyu...

Mit jelentenek ezek a szornyu almok? Es miert almodom ilyeneket?

Figyelt kérdés

Mostanaban nagyon rosszul alakul az eletem,de akkor is olyan durva dolgokat almodom...Ma ejjel azt almodtam hogy egy rokonom,aki mostanaban sok rosszat tett nekem,felakasztotta magat,minden csupa ver volt,ahogy a torka elvagodott,es senki sem akarta megakadalyozni,majd elegettuk a testet es ugy ereztem orokke kiserteni fog.Borzalmas volt!!Bar sok rosszat tett nekem,ilyet nem kivanok neki,hogy azert almodtam volna,...Megis mit jelenthet ez???

Elozo ejjel tornadoval almodtam,es orias viharral,hogy a kutyaimat alig tudtam behozni,es nem tudtam mit csinaljak hogy megmenekuljunk...Ez mit jelent?Ez visszatero almom!!!Minden ejjel borzalmasakat almodom!Miert??Amugy is kivagyok,es meg az almaim sem megnyugtatoak,igy rossz aludnom...


2012. jan. 19. 09:51
 1/2 anonim ***** válasza:

benne van a válasz a kérdésben. mert kivagy és szar az életed.

én is álmodom sok borzalmat bár én nem érzem magam szarul.

rosszat tesz neked de nem kivánnál iylet soha. de a tudatalattidban lehet anynira elfolytod a gyülöletet hogy az álmaidban igy jön ki. élöbe tuti nem ölnéd meg de az álmaid szabadok.


tornádo-viharos élet.. nem vagyok álomfejtö de sztem ez mind összefügg.

2012. jan. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
bocsáss meg a rokonodnak tiszta szívedből (nem annyira könnyű) de nagyon szűkséges a lelki nyugalmad miatt . a tornádó és a vihar a tudatalatidban lévő vihart tűkrőzi (nem fog elmúlni amíg meg nem bocsájtasz )
2013. febr. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!