Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért vagyok az álmomba olyan...

Miért vagyok az álmomba olyan annyira durván?

Figyelt kérdés
én való életben nem vagyok, de az álombeli én nem akár hol vagyok és akárki, olyan szinten tériszonyom van hogy az már fáj, lenézek a magasról és már egyből meg kell kapaszkodnom, mert azt hiszem mentén lezuhanok, de amúgy nem, és alig bírók onnan el jutni, nagyon rossz érzed, és egy párszor álmodtam azt is hogy lezuhantam, mit jelenthet? talán így fogok meghalni??

2013. jan. 7. 10:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt le tudod írni értelmesen is?
2013. jan. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 szekszrabszolga válasza:
Ez az átlagos távoli ural és már kiadott CMOS technológiával,ami már átlagos használott az alatti piros technológiában.az uralásnak van 8-csepp MCU és lehet támogatni a legnagyobb 56 funkció kulcspont és 83 nem azonos típus rendszer fesültség.kiad az érvényes URC elrendezés ami letenni 9 rendszer egy chipban
2013. jan. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
bocs hogy Magyarországon nem csak magyarok élnek, én norvég vagyok...
2013. jan. 11. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!