Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Jézussal álmodtam. Szerintetek...

Jézussal álmodtam. Szerintetek mit jelent? (a többi lenn)

Figyelt kérdés
4 éve volt, hogy eléggé padlón voltam lelkileg és egyik éjszaka azt álmodtam, hogy meghaltam és egy felhőn ültem Jézussal... láttam, hogy hogy szenved a család a koporsómnál és azt mondtam Jézusnak, hogy vissza megyek és megpróbálom még egyszer, mikor felébredtem mint ha kicseréltek volna egyszerre életvidám lettem és jól éreztem magam... különösebb jelentőséget nem is tulajdonítottam ennek az álomnak mert nem vagyok hívő... most viszont megint kicsit megrogytam lelkileg és egyre többször jut eszembe ez az álom... Mi a véleményetek?
2013. jan. 8. 19:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is álmodtam már Jézussal de nem tudom mit jelent... Nem vagyok hívő én sem de nagyon megérintett.... de nem filózok ezen.
2013. jan. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén szólva nekem rögtön íz ugrott be, hogy még ha nem is vagyunk hívők (én sem), sok alapdolgot tudunk a vallásról. Tehát tudjuk, hogy "van" Jézus, Máris, Isten stb... Tehát ha nem is hiszünk bennük, attól még ott van a téma a mindennapjainkban, tehát kicsit az életünk része ez a hit-nem hit vita.

Szerintem a probléma, ami miatt most is megrogytál lelkileg, az olyan számodra, ami most kilátástalanságot, megoldhatatlanságot jelent, és ezért egy fiktív személyt kell "hívni" segítségül, aki végül segít megoldani a problémát. Talán nem tudom teljesen jól megfogalmazni, de szerintem bizonytalan vagy abban, hogy sikerül-e kilábalni ebből a dologból, ami most a rossz. Tehát Jézus az, akiről semmi biztosat nem tudunk, csak feltételezéseket, tehát azt is feltételezhetjük, hogy ő tud segíteni az ilyen kilátástalan helyzetekben. :)

Talán nincs igazam...de ezt szerettem volna kifejteni.


15L

2013. jan. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
2. vagyok....elírtam pár dolgot, bocsánat, siettem :$
2013. jan. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Jézus segített a jó útra térni! :)

Legalábbis arra utal,hogy változtass az életeden!

Imádkozz reggel,este,s ha van rá lehetőséged,délben is,de persze imádkozhatsz bármikor! :)

Tarts mindig magadnál egy rózsafüzért,és bízz az Istenben!

Rendbe fog jönni minden,meglátod! :)

2013. jan. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!