Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Sűrűn előforduló rémálmaim...

Sűrűn előforduló rémálmaim vannak évek óta, mitől lehet?

Figyelt kérdés
Lassan 5 éve rendszeresen - van hogy sűrűbben akár egy héten többször, van hogy ritkábban, esetleg havonta - olyan rémálmaim vannak, amikből vagy sírva, vagy rettegve kelek fel. Nem nézek horrorfilmeket, az életemet se nevezném stresszesnek, így nem értem, hogy miért fordulnak elő ilyen gyakran. A tartalmuk általában simán lenyomná a legbetegebb, szürreális horror filmeket is, amit szintén nem értek honnan veszi az agyam ezeket a szörnyű ötleteket. A kérdés tehát röviden ennyi lenne: okozhatja külső ok ezeket az álmokat vagy velem van a baj?

2013. jan. 9. 21:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Én ez alapján azt gondolnám, hogy mégis van az életedben valami, ami folyamatosan nyomaszt vagy gondot jelent, és esetleg próbálod figyelmen kívül hagyni...
2013. jan. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Előző életedből lehetnek rossz emlékek, vagy teljesen értelmetlen dolgok vannak az álmaidban?
2013. jan. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Ha nem tetszik amit álmodsz, nem muszáj aludni :P
2013. jan. 10. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
De ,azt muszáj!!
2013. jan. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ami rendszeresen előfordul benne az a vér, hullák (mozgó tetemek is akár) és a csonkolás.

Kifejezetten kerülöm az ilyen témájú filmeket, egy durvább horrort nem néztem meg egész életemben, nem is találkoztam testközelből sem semmi erőszakossal. És nem csak itthon, ha máshol alszok akkor is álmodok ilyeneket.

2013. jan. 11. 10:40
 6/6 kurjancs válasza:

Lsd. [link]

A rémálomra több mint 200 választ találsz.

2013. febr. 14. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!