Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nem régen történt velem....

Nem régen történt velem. Szerintetek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Párom reggel indult dolgozni, engem felébresztett, beszélgettem vele...egyszer csak mellettem feküdt a Tokio Hotel énekese (Bill Kaulitz) és azt mondta nekem "Tegyél meg neki mindent amit kér!"...erre azt válaszoltam "De miért hiszen nem is szeretem!"...ekkor megismételte amit először mondott és eltűnt. Az érdekes ebben,hogy míg ez a szituáció zajlott láttam a páromat tovább készülődni. Ez az egész csak pár másodperc volt de kicsit bizarr. Szerintetek mit jelenthet?

2013. jan. 10. 12:19
 1/8 A kérdező kommentje:
27/F LestOneLeft válaszát várom leginkább, de mindenkitől szívesen fogadom a válaszokat...köszönöm
2013. jan. 10. 12:25
 2/8 anonim válasza:
Szerintem skizofrénia. (bocs de nem tudom hogy irják)
2013. jan. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen skizofrén vagy de azis lehet hogy részeg voltál:D
2013. jan. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
van még abból a szerből amit szívtál előtte?
2013. jan. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 MissNothing válasza:
100%
Bill Kaulitz? Te szegény :/ nagy megrázkódtatás lehetett
2013. jan. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Amikor még félig alszol, de már félig ébren vagy még mindig álmodhatsz. Ilyenkor az álom sokkal valóságosabbnak tűnik. Ezért van az ha rémálomból felkeltenek sokszor tovább a hatása alatt vagy, mint egy normális rémálomnak.
2013. jan. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

'6. válaszoló: köszönöm szépen a válaszodat :)


a többiekét szóra sem méltatom...de nekik is köszönöm, hogy legalább írtak valamit :)

2013. jan. 10. 14:14
 8/8 anonim válasza:

Alvásparalízis lehetett.

(Egy pszichiáter ezzel magyarázta az ufó jelenségek észlelését is. Hogy szerinte akik ilyet észleltek, azok valójában alvásparalízisben voltak. De nem tudom már hol olvastam. Csak mellékesen mondtam.) Nem te vagy az egyedüli. Egyik ismerősöm látott már ilyen vegyévdelmi ruhás embert is az ágya mellett meg olyat is hogy valaki megtámadta.


Én nem éltem át még ilyen ijesztő dolgot. Olyanom már volt, hogy dolgom volt, de álmos voltam és beleálmodtam hogy felkelek és mondjuk elkezdek készülődni vagy hogy éppen tanulok, közbe meg aludtam tovább. Még a könyv olvasását is beleálmodtam. Csak vicces volt, mert nem tudtam legenerálni az eredeti könyvtartalmat álmomban és az is lassan történt. Tehát így elakadtam az olvasás közben mintha nem tudnék olvasni. :)


Nem vagyok szakember, nem tudom mélyebben a jelenségét. Szerintem nem skizofrénia, de mindenesetre érdekes. Biztos van ennek is valami szakirodalma

2013. ápr. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!