Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Eltűnt barátnőmről álmodtam,...

Eltűnt barátnőmről álmodtam, olyan valósághű volt, mit jelenthetett?

Figyelt kérdés

elindult munkába,ahova sosem érkezett meg.hónapok óta nincs róla semmi hír.


éjjel róla álmodtam.-egy sötét házban jártam,benőtte a gaz,és nagyon féltem,kijöttem inkább,kint világosabb volt,és akkor megláttam őt,szinte világított,halálra rémített,odajött,megölelt,és teljesen megnyugodtam.



megbélyegezte az egész napom,még most is beleborzadok,mit kezdjek ezzel?


2013. jan. 10. 20:51
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az én legjobb barátnőm 1998-ban tűnt el. 18 évesek voltunk akkor. Nagyon sokszor álmodtam vele. (Heti szinten.) Minden álmomban valahol valahogy találkoztam vele, és zokogva öleltem át, és meséltem neki, hogy mennyit kerestem és mennyit aggódtam érte.

Aztán eltelt 5-6 év, és megváltoztak az álmaim. A barátnőm mikor meglátott, akkor nem mosolygott és nem jött oda hozzám, én pedig azt mondtam magamban, ha neki nem vagyok fontos, akkor ő sem nekem. Szóval az álmaimban dolgoztam fel az esetet hosszú évek alatt, és így tudtam elengedni.

Aztán 9 évvel később pont az általános iskolánk mellett sétáltam el, és akkor megint úgy hiányzott. Felnéztem az égre, és arra gondoltam, hogy ha még él, akkor egy ég alatt vagyunk, és (ne nézz hülyének) a felhőkkel üzentem nekik, hogy várom még mindig.

Másnap reggel 9-kor felhívott. (A régi emlélkönyvében megvolt neki anyuék otthoni száma, és anyu adta meg neki a mobilszámom.) Fél órát beszéltünk, de zokogva, és olyan össze-vissza. 9 év bizonytalanság, és 9 évnyi történéseket képtelenség volt abban az érzelmi állapotban átbeszélni.

Végül megadta a számát, és elbúcsúztunk, de még akkor is sírtam. Féltem, hogy ha leteszem a telefont, akkor ismét elveszítem. De nem így lett. Eltelt 5 és fél év, és újra a legjobb barik vagyunk. Immár 26 éve. :)


Na hosszúra nyúlt. Szóval én nem hiszek az ezotériában. Egyszerűen arról van szó szerintem, hogy a tudatalattidban foglalkoztat téged, és az álmaidban törnek fel azok a gondolatok.

2013. jan. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!