Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthetett az álmomban...

Mit jelenthetett az álmomban ez a mondat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Azt álmodtam hogy azoceán közepén vagyok egy csonakban, vihar volt és este is aztán egyszer fellökte valami a csonakot felborultam és a viz alatt voltam (nagyon rossz érzésem volt) és egyszercsak hallottam egy nöi hangot, és a következőt mondta: "Cél a kezdet, álmod hogy eléred.." és ebben a pillanatban valahogy felbukkantam a víz alol, már sütött a nap (sztem már reggel lehetett) és volt elöttem egy sziget és oda sikerült kiusznom, meg reggae zene szolt a szigeten de senki és semmi sehol, nem tudom honnan jöhetett a zene.. kiakartam deriteni de nem sikerült mert eltünt a sziget és ujbol vizbe voltam most éreztem a viz hömérsékletét arra kelltem gel hogy hideg a víz közben a valoságban meg ki voltak nyitva az ablakok és z álmoüban lévö hideg viz miatt felkeltem...Nem volt ez rossz álom, de kiváncsi vagyok rá hogy mit jelent az a mondat, amit a nöi hang mondott, és mért pont nő mondta? :)


2012. máj. 14. 13:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt kell tudnod az álmokról, hogy az életed során tudott, tapasztalt, látott, hallott dolgokat, történéseket, helyszíneket, embereket vetítik eléd, legyenek azok tudatosan vagy tudat alatt érzékeltek. Gondolatok, vágyak és félelmek is megjelenhetnek. Önmagában nincs jelentésük, de következtetni lehet arra, hogy jelenlegi életedben milyen örömöknek nézel elébe, vagy épp milyen problémákkal, félelmekkel küzdesz. A legtöbb esetben a valóság darabkái elferdülhetnek, megkeverednek, ez pedig nem szokatlanságra vall, hanem teljesen természetes. Nincs jósló álom, nem utalhatnak a jövőre az álmok, kivéve, ha tudod, hogy valami biztosan meg fog történni. Például tudod, hogy június 6. műtenek, és többször álmodsz addig műtéttel. Egyébként csak értelem nélküli képek sorozata.
2012. máj. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az álmaid sokszor a külső ingereidre épülnek. (pl. most a hideg) Viszont abban a mondatban semmi logikát nem találtam, pedig vagy 5percet ültem felette.
2012. máj. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Érdekes nagyon, amit írtál. Szerintem az álom több annál, mint aminek legtöbben hiszik. Kivált egy ilyen elmesélhető, folyamatos eseményt és "kinyilatkoztatást" is tartalmazó álom.

Amit hallottál, az azt a godnolatot tartalmazza: ahhoz, hogy az álmodat megvalósítsd, a cél megfogalmazása a kezdő lépés.

Eléggé "madácsos" mondat, de nem emlékszem, hogy pont ebben a formában benne lenne az Ember Tragédiájában. Végülis mindegy. Hogy női hang: Az angyalok testnélküli, és mint ilyenek nem nők, és nem férfiak, habár nem is hiszem, hogy emberéhez hasonló hangot kiadnának. De mégis mivel gyenge rezgést hallhattál, női hangnak rögzítetted magadban. Lehet egy prófécia: le kell menned a víz alá a közeljövőben, tehát valami nehéz helyzetet át kell élned, és derekas küszködéssel kell megmenteni magadat. Mindeközben éltere szóló tapasztalatokat szerezhtsz, a jeklenlegitől eltérő célpkat vagy célt kell találnod, és ha ez megvan, megküzdhetsz azért, hogy az álmodat elérd. Madách is megmondta"az élet célja a küzdés maga" A küzdésben nemesebbé válunk, vagy meglévő értékes tulajdonságaink lappangó állapotból a felszínre kerülhetnek. Szerintem ezt jelentheti az elsüllyedés, és a kikecmergés a szigetre . A körülmények, a hideg levegő érzete közrejátszott az álom végefelé, amikor már a mélyalvás állapotából az ébredés közelébe kerültél.

Én így értelmezem.

2012. máj. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

3-as: Nagyon tartalmas amit írtál és lehet benne valami, ugyanis vizsga elött álok még és nem tudom hogy mi lesz vizsgák után attol függetlenül hogy sikerült-e vagy sem

2-es: Én reggel ota ezen godolkozok hogy mit jelenthet.. lehet azt hogy csak álmomban érhetem el a céljaimat vagy pedig azt hogy valamit könnyű elkezdeni (pl. iskola), de messze van a vége hogy teljesitsem amiket kitüztem álmaimnak.. nem tudom, de az utolsónak lehet valami értelme amiken gonolkoztam.. Azt tudom hogy a valoságban lévö hang/zaj/hömérséklet befolyásolhatja az álmokat, de persze nem mindig..

2012. máj. 14. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!