Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szerintetek mit jelent ha egy...

Szerintetek mit jelent ha egy fiúról álmodozom akivel egyszer beszélgettem még anno facen?

Figyelt kérdés
Ő nagyon nagyon messze lakik, persze én sosem jutnék el oda ő sportoló, ráadásul nem is magyar. De rengeteget álmodom vele, ezt vajon ő megérzi? Nagyon rossz ez tudom ki kéne verjem a fejemből de sehogy sem tudom, remélem elmúlik vagy elfelejtem. Régen beszélgettünk pár mondatot fb-on de utána semmi ez pedig már régen volt. Normális válaszokat ha kérhetném. :/

2013. jan. 12. 10:42
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Te retardált vagy? Nah, vajon mit jelenthet, hogy egy fiúval álmodsz? Nekem is lenne egy ilyen kérdésem, ha jó nőt látok feláll. Ezt egy démon okozhatja?
2013. jan. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Te nagyon elmebeteg vagy nem ilyen válaszokat várok!!
2013. jan. 13. 19:30
 3/5 anonim ***** válasza:
Oké, akkor azt jelenti, hogy meg fogod nyerni a lottót, de vigyázz, mert ellophatják tőled a kacsák. Most komolyan, szerinted mit jelent az, ha egy fiúval álmodsz többször is? -.-
2013. jan. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
talán mert sokat gondolsz rá
2013. jan. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm utolsó válaszoló! Neked viszont utolsó előtti nem vagyok kíváncsi a válaszaidra evez tovább!!!!!!!!!!!!!!
2013. jan. 15. 23:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!