Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » A minap este az elektromos...

A minap este az elektromos cuccok egymás után mondták fel a szolgálatot. Másnap korán keltem így inkább elaludtam. Reggelre az ágyamon találtam a régi szerelmemtől kapott telefont és egy könyvet, amit még kölcsönbe adtam neki anno. Ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Kérem csak az írjon aki ért hozzá és nem gondolja, hogy komplett hülye vagyok, vagy hogy csak valami szánalmas próbálkozó..ez szóról szóra így történt.

2012. okt. 14. 14:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
te vagy a kiválasztott
2012. okt. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ez biztos egyfajta jel, hogy ő volt az igazi. (Bocs, nekem ez jött le belőle.) Gondolkozz el egy picit ezen, az efféle misztikus dolgokban már nagyon sok tapasztalatom van.
2012. okt. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
holdkoros vagy
2012. okt. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem máskor találj ki jobb kamusztorit.
2012. okt. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 tetris ***** válasza:

Lehet, hogy valami feszültségingadozás volt a rendszerben, ezért mentek tönkre az elektromos cuccok.

Az éjszaka színes álmaid lehettek, emiatt talán hadonásztál is, és így került az ágyadra a teló, meg a könyv.

Esetleg a macskátok arra járt, és ...

De az is megeshet, hogy tényleg a régi szerelmed volt az igazi, és ilyen rejtélyes üzenetekkel szeretné az univerzum a tudtodra adni, hogy elszalasztottad a nagy lehetőséget a boldogságra.

2012. okt. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
szóval nem nagy baromság erre gondolni? mármint, hogy ez hozzá vezethető?
2012. okt. 14. 19:36
 7/13 anonim ***** válasza:
szerintem nem véletlenül tartottad meg azt a telefont :)
2012. okt. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Reptoidok érkeztek, ez az előörs.
2012. okt. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
véletlenek nincsenek ;)
2012. okt. 15. 15:47
 10/13 anonim ***** válasza:
Hívd fel a telefonszámot amit az elektromos készülékek sorrendjében úgy,hogyha a neveik a könyvben szereplő odlalon feltűnnek,akkor az oldal alján található számot kell beírni a telefonba.Ha a könyvben esetleg nincs olyan elektromos készüléknév akkor azt vedd 0-nak.
2012. okt. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!