Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet, hogy álmomban...

Mara Acoma kérdése:

Mit jelenthet, hogy álmomban felébredek?

Figyelt kérdés

Nem is tudom, hogy írjam. Szóval álmodok valamit (most mindegy,hogy a tengerimalacaimról,vagy hogy pl. gyilkosok üldöznek) és tudom, hogy álom. Azon szurkolok,hogy felébredek és elmúlik amiről éppen álmodok, fel is ébredek, de azt is csak álmodom. Teljesen abban a hitben vagyok olyankor, hogy felébredtem, pedig nem. Nem sokkal később pedig valóban felébredek és emlékszem mindenre.


Többször is előfordult ez velem, de sosem éjjel, hanem amikor pl. mint ma is, ebéd után szundizunk egyet a párommal.


Mi lehet ez? Mással is volt már ilyen?



2013. jan. 13. 15:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Én is szoktam így járni. A magyarázatát nem tudom.


Ellenben velem ilyen is szokott lenni, hogy "odakint" lebegek miközben alszom - ma éppen a szomszédéknál jártam megint "real time" módban, mert a szomszédék aludtak, odakint mentek a kocsik (nem sok) és az óra is kattogott... Aztán rájöttem, hogy b*ssza meg megint álmodom csak "elhagytam a testem" vagy nem tudom hogyan is mondjam - sokszor esett már ez meg.


Múltkor az utca közepén voltam és láttam ahogy hajnalodott, indulnak a szomszédok dolgozni... És annyira könnyed voltam, mintha nem is lett volna fizikai testem - nem is volt - mivel valamivel később felébredtem...

2013. jan. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Fuh, ilyen már velem is volt. Egy gyilkos kergetett, aztán azt hittem felkeltem, elmentem suliba ott is ugyanaz a gyilkos kergetett, de ott is rájöttem, hogy álmodok, mert más boxer volt rajtam mint a valóságba. Aztán valami gyárba kerültem át, amiután már felébredtem. Vagy még mindig alszok? :D
2013. jan. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Velem is volt már ilyen.

Volt olyan is, hogy már kezdett kellemetlen lenni, mert 5-6 alkalommal is így felébredtem álmomban, járkáltam a szobában stb, aztán mindig rá kellett jönnöm, hogy csak álmodok. Végül már ráztam a fejem, hogy most már tényleg keljek fel, mert már ijesztő volt.

Aztán volt, hogy felkeltem álmomban, megálltam a szoba küszöbénél, és csak bámultam kifelé, nem értettem, mi nincs rendben. Olyan volt minden, mint a valóságban, csak valahogy mégis más.

De mostanában is szoktam arra "ébredni" álmomban, hogy ébren vagyok, körülnézek a szobában, vagy felkapcsolom a villanyt, aztán mindig rájövök, hogy megint csak álmodtam.

2013. jan. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nekem is szokott ilyen lenni,csak éjszaka,de csak ritkán. Lehet,h neked,ha mindig délután van, kényszerérzeted van,h nem szabad sokáig aludni,fel kell majd kelnem,mert vár a házimunka,vagy ilyesmi,és ezért már álmodban is "ébresztgeted" magad.
2013. jan. 15. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ma is ezt álmodtam és fel is ébredtem fél órája. Ez már kezd kicsit morbid lenni.
2013. jan. 15. 23:54
 6/6 anonim válasza:
Ugyan igy jàrtam pàrszor én is. Pl ma is 5 ször ébredtem fel almomban , minden valosagos volt emlekszem mindenre telefonozttam stb aztan kislanyom az agyam mellet àllt akor jöttem rà hogy mindig àlmodom mert a kicsi fekudt es vellem aludt. Naggyon naggyon nehezen fel èbredtem ès meg almos volttam a szemmem alig tudtam ki nyitni de megis muszaj volt mert màr rèmisztö volt. Multkoràkban is igy jàrtam màr sokszor 3-4 nappig szokot tarttani. Ma reggel volt az elsö most félek el aludni nehogy ugy jàrjak ujjbol .
2019. febr. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!