Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmomban biciklizek este a...

Álmomban biciklizek este a falunkban majd megjelent egy fekete kutya. Próbálom elijeszteni úgy, hogy rákiabálok, de az belököt az árokba. Nem tudom mit jelenthet ez, mert amióta ezt álmodtam lelkileg elég felkavart vagyok, nem találom a helyem?

Figyelt kérdés
álom, fekete kutya

2013. jan. 13. 22:20
 1/7 anonim válasza:
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2013. jan. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Trelawney professzor a szívére szorította a kezét és színpadiasan rád mutatott:

"Gyermekem, drága gyermekem, megkaptad a Zordót. Ez a legeslegrosszabb ómen. A HALÁL ELŐJELE"

2013. jan. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Szerintem semmi jelentősége az álmoknak.Az én álmaim 70%-ba bomba csajok ugrálnak be a porsche ablakán.Vagy komplett vendéglátó egységeket pakolok ki ahol belém kötnek rossz arcok:).
2013. jan. 14. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora volt ez a fekete kutya? Csak azért kérdezem mert lehetett akár egy loú is aki beférkőzött az álmodba. Ha ez így van akkor azért nem tudtad elijeszteni mert a loú csak a veccőzéstől fél. A biztonság kedvéért a helyedben beszereznék egy álomveccőt.
2013. jan. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

egy barát eltérít egy rossz irányba vezető útról, vagy bajtól ment meg

(laikus)

2013. jan. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Fekete kutya betegséget jelent
2013. jan. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nem tudtál védekezni, ez azt jelenti, h szorongsz valami miatt. lehet lelkiismeret furdalás is, valami nem hagy nyugodni a mindennapokban. hogy kutya támadott meg azt jelentheti, h nem ápolsz szoros barátságot kutyákkal, kicsit félsz tőlük. valamint túl bizalmatlan vagy az új helyzetekkel, emberekkel kapcsolatban. légy nyitottabb, és optimistább. ne őrlődj annyit a problémáidon.
2017. jan. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!