Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Normális az olyan valóságos...

Normális az olyan valóságos álom, hogy érzem a fájdalmat?

Figyelt kérdés

Nem egyszer fordult elő velem ami pl ma is, hogy azt álmodtam h nagyon fáj a torkom , és éreztem a fájdalmat. az álmomban. Reggel mikor felkeltem még mondtam is apunak hogy nagyon fáj a torkom, de nyeltem egyet és semmi. Pár napja szintén volt egy ilyen, hogy álmomban elestem és bevágtam a tarkómat, és azt is éreztem hogy fáj. Reggel szintén arra kelek fel hogy úú de fáj, megnyomtam erre szintén semmi. A páromat kérdeztem hogy ficánkolok-e éjjel (mert mindenre felébred) de azt mondja nem. Nagyon érdekes de egyben félelmetes is, mert szerintem az agyam túlságosan valóságosnak éli meg ezeket az álmokat és azért reagál így. Vagy nem tudom..


Volt hogy veletek is megtörtént ez , vagy hasonló?



2013. jan. 14. 14:02
 1/5 anonim ***** válasza:

velem volt már

álmomban vki egy tőrt szúrt a combomba és éreztem a fájdalmat, de nem ébredtem fel rá csak vége lett az álmomnak

reggel úgy keltem fel hogy emlékeztem hogy fájt, de tudtam hogy csak álom volt

2013. jan. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
igen ez normális ! engem egyszer álmomban darazsak csiptek meg és éreztem!
2013. jan. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Velem is előfordult már, most legutóbb olyat álmodtam, hogy fojt rólam a veríték miután felébredtem, mert nagyon megijedtem. Arról szólt az álmom, hogy nukleáris havazás kezdődött (:D ilyen hülyeséget) én meg pont kint álltam az udvaron. Bementem gyorsan a mosdóba, hogy vízzel lemossam a fejemet, a kezemet, nyakamat stb. És elkezdtem szappannal mosni, de attól meg szétnyílt a bőröm, és vérzett, látszott már a hús, és éreztem azt, ahogyan szétmállik a bőröm, mintha leöntöttek volna forró olajjal. Nagyon durva volt.
2013. jan. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, volt már ilyen álmomban, hogy összekarmolta a hátamat valami élőlény, és rohadtul fájt, persze reggelre meg semmi fájdalom.
2013. jan. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Érdekes, én direkt arccal földnek szoktam ugrani a lépcsőről a tudatos álmaimban, mert tudom, hogy nem fog fájni. :D
2013. jan. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!