Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Lehet valami összefüggés,...

Lehet valami összefüggés, vagy csak véletlen? ( többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Többször elő is fordult már velem, hogy álmodtam valami helyszínt, és pár héttel hónappal később mikor mondjuk kirándulni mentünk, akkor arra a helyszínre mentünk. Mármint például, álmodtam egy egy olyan erődőről, amire még mai napig emlékszem, de persze nincs kifejezett neve, csak úgy egy erdő. Aztán rá kéthétre elmetünk kirándulni, és egyszer csak szétnézek, és az jut eszembe, hogy , jé, teljesen ugyanilyen erdőről álmodta. Még a fák is ugyanott voltak, pedig eddig ezen a helyen életemben nem jártam. :) Volt még egy két ilyen, de azokra már nem emlékszek ilyen tisztán. Lehet hogy furcsa kérdés, de lehet valami összefüggés, vagy csak véletlen? :)


Előre is köszi a válaszokat!

Lészi ne írjatok csúnyákat! :)



2013. jan. 16. 18:16
 1/7 x) ***** válasza:
100%
Szerintem csak azt hiszed hogy álmodtál ilyet. Inkább valami deja vu lehet, csak az agyad valahogy elhiteti veled hogy álmodtál arról az erdőről.
2013. jan. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát, lehet hogy van benne valami,vagy még az is lehet, hogy összemosódik az erdő( amit nem álmodtam) az egyik álmommal...:) Hát nem tudom, lehet :)
2013. jan. 16. 18:56
 3/7 anonim válasza:
88%

Üdv kérdező!


Két lehetséges magyarázat van, az egyiket már leírta neked az első válaszoló, a második meg nagyon nem fog az olyan embereknek tetszeni, akiknek vajnyi kevés spirituális érzékük van. (Aki ilyen kérem ne is olvassa tovább, mert fel fog rajta háborodni).


Röviden elmondanám, hogy nekem akkor volt a legtöbb ilyen álmom, amikor kb. 18 éves lehettem - ez az egyik oka, hogy még ma is érdekel a téma.


Ha elhiszed amit mondok, akkor meg is fogod érteni egyben.

Az egyik film írja le a lényegét a legjobban, ajánlom megnézésre - Donnie Darko a címe.

Az életünk útvonala előre ki van jelölve egy bizonyos irányba. Minden döntésünkkel amit hozunk, egy picit befolyásoljuk az életünk medrét, de a lényegen senki sem tud változtatni. Az ilyen emberek, mint amilyen te is vagy, képesek belelátni abba, ami vár rájuk.


Arra azonban, hogy ez hogyan működik nem tudom a választ és elég valószínű, hogy sosem fogom megtudni - talán majd csak a múlandó élet után.


Mindenesetre az a megérzésem, hogy akkor látunk előre ilyen helyeket, esetleg konkrét szituációkat, amikor nagyon vágyódunk a helyre, vagy bele a cselekménybe.


Benned nem volt egy jól eső érzés, amikor odaértél?

2013. jan. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%
ez asztrális kivetülés, álmodban ott jársz, ahova majd a közeljövőbe elmész, vannak ilyenek, nem olyan ritka.
2013. jan. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
63%

Egyetértek az első válaszolóval. Ezt az érzést hívják "déja vu"-nek, elég sok ember átéli, és az agyunk játéka az egész. Az az érzés alakul ki bennünk, mintha ezt egyszer már láttuk volna.


Az "ezoterikus" magyarázat azért gyenge, mert soha senkinek nem sikerült úgy meglátnia a jövőjét, hogy ébredés után leírta az álmait, és az megvalósult. Mindenkinek csak a megtörtént eset után jut eszébe, hogy hoppá, ezt mintha megálmodtam volna.

2013. jan. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

1. válaszolónak- Hát, ez a helyszín azt hiszem Horvátországban volt valahol, és még mondtam is valakinek, akivel voltam, hogy erről álmodtam, furcsa, és még az álmomat is elmeséltem neki pontosan. Nekem nagyon tetszett amiket leírtál, mert érdekes. Persze lehet hogy nem igaz, de az is lehet hogy igen. Mikor ott voltam, akkor inkább csodálkoztam, mert rögtön eszembe jutott az álmom,nekem általában nem ugrik be csak így egy álom, még ha hasonló is akkor sem. Most lehet hogy hülyeség lesz, de lehet hogy azért ugrott be, mert minden stimmel az álmommal és az erdővel is kapcsolatban? :) Furi..:D


3. Válaszolónak- Köszi a választ! :)


4. válaszolónak: Igen, most hogy így írtad, belegondoltam, hogy a történtek után jutott volna -e eszembe, de nem mert előtte, aznap mikor felkeltem megosztottam az apukámmal az álmomat, még mondtam is neki, hogy milyen furcsát álmodtam. :) Lehet, hogy kicsit hülyének gondoltok, de erre tényleg emlékszem, mondom még arra is hogy elmeséltem apukámnak.

Egyébként köszi a választ! :)

2013. jan. 17. 19:58
 7/7 A kérdező kommentje:
Ja még valami: Az álmomnak volt több része is, például az hogy a hegytetőn volt egy apartman, valamiféle hotel, de ugíe Horvátországban nem mentünk, fel, de ez is benne volt az álmomban. A helyszín: az erdő, viszont ugye ott volt biztosan. :)( vagy nem biztosan..:) )
2013. jan. 17. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!