Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Elég érdekes álmom volt,...

Elég érdekes álmom volt, jelenthet valamit?

Figyelt kérdés
Álmomban valamiféle világvége volt vagy mi, de nem halt meg senki, hanem hirtelen mindenkinek döntenie kellett. Négy fajta világ közül választhattak, ahol tovább élhetik életüket: sajnos csak kettőre emlékszem: az egyik a gazdagság világa, a másik a munka világa. Nagyon kevesen választották a gazdagság világát, mert nem bíztak benne, azt hitték, hogy biztosan van valami hátulütője. Én se azt választottam.. Álmomban feltűnt, hogy nem választható opció a szeretet,béke világa, de aztán kiderült, hogy az a gazdagság világában van benne, ergó aki bizalmatlan volt azzal szemben, köztük jómagam is, az megszívta. Vélemény?

2013. jan. 17. 03:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem, semmit.
2013. jan. 17. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Akkor én is megszívtam...

Én is ilyesmit álmodtam és mivel engem nem érdekel a pénz boldogságot akartam választani...

2013. jan. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Tom Benko ***** válasza:
Igen, azt jelenti, hogy alvás közben ki is pihented magad.
2013. jan. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
skarlát máj...-.-
2013. jan. 18. 02:12
 5/5 anonim ***** válasza:
Jelenthet, azt jelenti, hogy aludtál.
2013. dec. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!