Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Hi. En mostanaban allandoan a...

Hi. En mostanaban allandoan a volt baratnommel amlmodom aki mar vagy 4-5 eve halott es nemtudom miert?

Figyelt kérdés

15 volt mikor meghalt,en is ennyi voltam nemigazan volt koztunk testiseg vagy valami inkabb baratok voltunk,de anak viszont eros kotelek volt,es amikor meghalt az igazan megrazott engem.

a ra kovetkezendo evekben nem igazan volt nap hogy ne gondoljak ra,de ugy 3eve mar nem nagyon mert most van 1 komoly kapcsolatom es 1utt elunk meg minden,es picit rosszul esik nekem hogy egesz ejjel a lannyal almodom,es reggel ha felkelek meg jo par orat a fejemben van a dolog es hat buntadatom van ezert,mert miert epp vele almodom mikor van 1 baratnom akit nagyon szeretek.

Es mostanaban ez eleg gyakran elofordul.Miert?



#Halott-volt-baratno
2013. jan. 17. 17:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát, ez bizony nehéz.... Ne üldözd el a régi barátnődet az álmodból. Szeretne ragaszkodni hozzád, de nem jöhet vissza az anyagi világba. Csak igyekezz nem megbántani. Előbb - utóbb elmegy magától. És nem kell egyáltalán, hogy bűntudatot érezz. Legyél türelmes magadhoz is. Majd szépen kisimulnak a dolgok.
2013. jan. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Először is részvétem, haver. Másodszor meg a válaszom a következő. Egyszerűen hiányzik neked. Lényegtelen, hogy nem volt köztetek semmi testi kapcsolat, szeretted, azaz még mindig szereted, hiányzik, és ennyi. Az agyad pedig megpróbálja ilyen álmokkal ellensúlyozni a kegyetlen valóságot. Tehát egyszerűen képtelen vagy elfelejteni őt. Az meg hogy jelenleg van barátnőd, az lényegtelen. Hiányzik neked, szereted, és jó napot. Bűntudatod ne legyen, hiszen nem a te hibád.
2013. febr. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!