Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Valaki aki jobban jártas...

Valaki aki jobban jártas ezekben a dolgokban tudna választ adni?

Figyelt kérdés

Pár nappal ezelőtt azt álmodtam, hogy a hozzánk közeli tó jegén ment egy autó így én óvatlanul a jégre mentem, hogy átmegyek a túloldalra de a jég rögtön beszakadt, a víz nagyon mély volt és amikor felnéztem azt láttam, hogy a jág fogsága alatt vagyok és nem tudok feljönni..tesóm pedig kint sír a parton de nem tud kihúzni..aztán egyszer csak kinyúltam a vízből és kiemeltem magam..

nem tudok rájönni mit jelenthet, de nagyon nagy hatást gyakorolt rám és több napja olvasgatok utána de egyszerűen nem találom mit jelenthet..valaki segítsen!


2013. jan. 17. 20:07
 1/3 anonim ***** válasza:
pl. azt jelentheti, hogy a tesóddal fontosak vgaytok egymásnak. És lehet egy jelkép arra nézve, hogy magadat kell kihúzni valami nehéz helyzetből.
2013. jan. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
jelentheti pl azt, hogy ami másnak nem probléma az neked lehet az(kocsi nem esik be te igen). és hogy egyedül te is tudsz kijönni, más nem tud kihúzni(amikor segítséget vársz nem történik semmi, de amikor cselekszel, akkor kint találod magad). és hogy amikor nyakig benne vagy a szószban, akkor nem mindig látszik, hogy valahogy ki lehet jönni. és amikor már kint vagy visszanézve sem tudod, hogy hogyan is lehettél túl ezen, de valahogy mégis.
2013. jan. 18. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:) ezekkel a nézőpontokat párhuzamba tudom állítani a vizsgaidőszakommal..lehet azzal függ össze..mindenesetre köszönöm:)
2013. jan. 18. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!