Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hisztek ezekben a dolgokban?...

Hisztek ezekben a dolgokban? Miért ennyire kiábrándult mindenki?

Figyelt kérdés

Annyi olyan választ olvasok, hogy a férfiak 90%-a csalja a feleségét/élettársát/barátnőjét, a nőknek csak a pénz kell, boldog házasság nem létezik, mert elmúlik a szerelem, és akkor így is, úgyis megcsaljuk egymást, ha nem ment át rajtam 100 pasas, akkor nem éltem ki magam, akkor azért csalom meg a páromat. A másik ilyen amit tapasztaltam az országgal kapcsolatos. Jól átlátom a dolgokat, de vajon jobb lesz attól, ha mindenki azt szajkózza, hogy ide nem érdemes gyereket szülni, innen azonnal takarodni kell akárhova, mert itt minden sz*r úgy ahogy van.


Úgy elkeseredtem. Most komolyan csak akkor nem taposnak el, ha nem hiszek senkinek, ha nem bízom semmiben, és ha inkább lemondok az álmaimról?


2012. máj. 25. 09:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
73%

a szerelem egy magas fokú érzelmi intelligenciát követel

ez hiányzik a férfiak 90 %-ából

nézd mennyi válás van, ez tönkre teszi a gyerekek lelkét

és nyomorult, örök kereső felnőtt lesz belőle

de soha nem talál:(

2012. máj. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Hát pont erről beszélek:D
2012. máj. 25. 09:11
 3/19 anonim válasza:
89%
Ez a 90% baromság :P ennyi erővel ez igaz lehetne a csajokra is nemigaz ? :) szerintem ezt nem lehet eghatározni számokkal de mindegy :D hát ha teheted akkor ne is maradj itt :) az álmaidról meg nehogy lemerj mondani ..
2012. máj. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Magyarország nem az álmok országa, a hazánk, és szeretjük, de attól még tény,hogy aljas módon lezüllesztették a nyakkendős bűnözők. És nincs is változás. Az igaz szerelem meg ritka, de régen sem volt másként, csak akkor nem vált el senki,mert szégyen volt.Nem kell lemondanod az álmaidról, kérdés,hogy ezeket hol a legegyszerűbb megvalósítani.Álmodhatsz te szépeket, ha azt látod,hogy a környék,ahol felnőttél lezüllik, mert beköltözik a sötétség ,hála az önkormányzatnak.
2012. máj. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem nem a kitartásra nevelik a szülők a gyerekeiket. Ezért a házasságok sem tartósak. Túl sok minden létezik amit ellehet érni, ezért mindent megakarnak kapni az emberek, kertes ház, medence, autó, vitorlás hajó, stb. és örök elégedetlenek, mert a másiknak valami plusz meg van ami neki nincs. Hajtják a dolgokat, közben elfelejtenek boldogok lenni.


Ország elhagyás: azt hiszik más országban jobb, tény hogy nem dolgozunk hanem robotolunk, tény hogy alacsonyak a fizetések, pláne a vitorlás hajó megvételéhez.


De te ne add fel. Lehet itthon gyereket vállalni, nem kell elmenni más országba.

2012. máj. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
a nők azért genetikai alapon érzelemfüggőbbek mint a férfiak
2012. máj. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos az az igazság, hogy sok ember belefásult az egészbe. Sajnálatos módon ezt magamon és a környezetemen is tapasztalom.

Amíg normálisan 8 órában dolgoztam, normális fizetésért, addig mindent szépnek és jónak láttam. Aztán jött a válság, levettek 6 órába kevesebb fizetésért, most pedig 4 órában tudnak csak alkalmazni, nevetséges 36 ezer ft-ért. Ebből megélni nem lehet. A munkanélküliség akkora, hogy eddig 123 helyre jelentkeztem és ebből 6 helyről válaszoltam egyáltalán annyit, hogy nincs szükség a munkámra. 29 évesen albérletben lakunk ketten a párommal. Örülünk, hogy az albérletet ki tudjuk fizetni, meg a rezsit, a spórolt pénzünk fogytán, nyaralni 3 éve nem voltunk, külföldön pedig 8 éve voltunk utóljára...családról a közeljövőben max álmodozhatunk. Szívesen tanulnék dolgokat, nyelveket szabadidőmben, de egyszerűen nincs rá pénz. És igen, sajnos mi is azon vagyunk, hogy elmenjünk ebből az országból, mert itt nem tudunk tervezni, megalapozni a jövőnket.

2012. máj. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Én nem lángoló szerelmet akarok, csak egy békés, normális életet, a hazámban! Egy rendes férjet, aki nem csal meg, aki becsül, tisztel, szeret, és nem adja fel az első veszekedés után. Ide szeretnék gyerekeket szülni, többet is ha lehet, és nem a kemény munkától félek, hanem ettől az egész hozzáállástól, és a kiábrándultságtól.
2012. máj. 25. 09:19
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Ne keseredj el! Az egész baráti körömben egy valaki csalta meg a feleségét, és legalább 30 nem. Egy legénybúcsún nem voltam, ahol k.rvázás, csajozás ment volna, pedig nem vagyunk szentek. (eléggé nem) Szerintem csak jó helyen kell keresni. Hagyd a pesszimista embereket, a világ olyan amilyennek látod, ne hagyd hogy megkeserítsék a látásmódodat.

Végül, néha hagyni kell hogy az örvény magától vessen ki, nem kell mindig kapálózni, mert csak egy olyan skatulyában találod magad, amibe eleve nem szerettél volna kerülni.

2012. máj. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Az az igazsag, hogy sok kapcsolatra ranyomja a belyeget a penztelenseg. Amig otthon eltunk, addig mi is a rezsiert, megelhetesert robotoltunk. 3 eve eljottunk magyarorszagrol es jobb lett a kapcsolatunk is. El tudunk menni kirandulni, etterembe, moziba, tudok venni magamnak uj ruhat ha arra vagyok es most mar szoba kerult a csalad is. Itt sem fonjak kolbaszbol a keritest, de legalabb nem azon kell toprengenunk, hogy a tavhot fizessuk e be, vagy kajat vegyunk. Itt meg nem eheztunk legalabb a honap vegen. Nem a hitelek tartjak ossze a kapcsolatunkat. Amugy magyarorszag rettenetesen hianyzik, az elso evben allando honvagyam volt, de sajnos azt kell, hogy mondjam, hogy elhetetlen. Pedig nagyon szeretem magyarorszagot.
2012. máj. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!