Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok a volt parommal?

Miért álmodok a volt parommal?

Figyelt kérdés
1 év 4hónapig voltunk együtt és egy hónapja szakitottunk de pont mikor egy hónapja lett hogy szakitotunk össze jött egy másík csajjal és a most azt álmodta, hogy beszélgetek vele a csajrol és azt mondta sexelhetnénk valamikor modtam neki jó akor most erre azt modta nem szabad barátnöje van.Megkérdetem tölle szereted egyáltalán és azt modta hát igen mondtam neki ne hazudj azt modta na jó talán nem.Ez mit jelent?

2013. jan. 20. 08:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Kb ugyanennyi ideig voltunk együtt, 3 hete szakítottunk, azt mondta még mindig nagyon szeret de úgyse megy ez már tovább nekünk, rá 1,5 hétre "halálosan szerelmes" lett egy másik pasiba, ahogy ő mondta...elhiheted, hogy én is mindig róla álmodok...nem tudom mit jelenthet az álmod, de sztem csak a vágyaidat fejezi ki, hogy még vágysz rá minden téren főleg testileg is, mert gondolom azóta nem volt senkid olyan téren se... Sztem, aki egyből egy kapcsolatba menekül az érzelmileg labilis, nincs rendbe vele sok minden.
2013. jan. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Én annak idején olvastam Freud Álomfejtés című könyvét, és abban azt írja, hogy az álmok a vágyainkat fejezik ki. Én mostanában sokat olvastam a horoszkópot, hogy avjon milyen lány illene hozzám, és szép lányok képeit nézegettem, tettem ki háttérnek az asztalon. Aznap este azt álmodtam, hogy a lakásunkon ölelgetek egy lányt, aki nem akarja, és ezért bezárkózik előlem a fürdőszobába. Emlékszem, hogy ez rám nyomasztóan hatott az álomban.

Szerintem a Te álmod azt jelenti, hogy még mindig le akarsz feküdni a volt pároddal. És fogadni mernék, hogy napközben sokat gondolsz a volt pasidra, és az is bánt, hogy most egyedül vagy; Felbosszant, hogy más nővel van együtt. És azt is szeretnéd, hogy ne szeresse az új barátnőjét, mert még mindig a tiednek érzed a pasast.

Én egyébként utálom a nőkben, hogy mindig a fogalt pasik kellenek nekik. Így egy egyedülállónak nagyon nehéz az esélye.

2013. jan. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
azt jelenti hogy ribike vagy ha kefelnel vele meg ezekutan is
2013. jan. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) és nem vágyok már rá sehogy se épp ezért csodálkoztam, hogy ezt álmodtam....
2013. jan. 22. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!