Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Amikor a volt párommal álmodok...

Amikor a volt párommal álmodok havonta egyszer akkor másnap mindig összefutok vele. Egyébként máskor sosem. Már 4 éve nem is találkoztunk csak ezek a bizonyos álmok után (de akkor nem beszélünk) ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
Tegnap este is vele álmodtam és ma mikor felkeltem az volt az eszemben hogy ma is látni fogom és így történt.Félelmetes.Valaki megtudná ezt nekem fejteni hogy mitől van?
2010. máj. 13. 22:04
 1/5 anonim ***** válasza:
ez komoly???? ez igaz??? ez nagyon érdekes! különleges viszony fűzhet hozzá, az tuti...!
2010. máj. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem érzek iránta semmit! sőt! nem jól váltak külön útjaink.
2010. máj. 13. 22:59
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha elmész egy kineziológushoz, az majd tutira megmondja neked, hogy a korábbi életetekben is többször is férj-feleség, esetleg testvérek vagy apa-lány, anya-fia kapcsolat volt köztetek. Persze ehhez hinni kell az előző életekben.


Néhány ember képes megérezni dolgokat, 18-20 éves koromban én is így voltam ezzel, mára ez a képességem már nem ennyire szembetűnő. Ha hiszel a telepátiában, az is simán lehetett, hogy ő gondolt rád, mint "adó", te meg, mint "vevő" ezt vetted.

2010. máj. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A kineziológi ugy sz@r ahogy van. Már Bocs. Mert a tudatalattit kérdezi ki, és befolyásolható pl képekkel, számokkal. Volt templomi esküvő nem? Akkor min csodálkozol? Amit Iten összekötött, ember szét ne válassza. Hiába váltatok el polgárilag, még összetartoztok. Ezt a "mágiát" csak az a személy tudná felbontani, aki kötötte. Ő meg ugye nem fogja. Sorry. Az jó hogy ilyen jó a 6. érzéked. Egyre több embernek nyílik, szerencsére :-D
2010. máj. 14. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Isten előtt tettél egy fogadalmat. Nektek egy az utatok. Dolgotok van egymással, vedd tudomásul...
2010. máj. 14. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!