Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Bekakilni, szabadban végezni...

Bekakilni, szabadban végezni a dolgod?! (lent)

Figyelt kérdés
Nos már elég sokszor álmodtam hogy bekakilok, illetve szabadban, vagy máshol végzem el, de nem teljesen, ugyanis szenvedve, ott marad egy csimbók... és ez elég gyakori álom. Pl mostani éjjel be is kakiltam, később azt álmodtam hogy szabadban is kell és már már majdnem becsusszant. Nem találok neten semmit. Mit jelenthetnek ezek?

2013. jan. 20. 11:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Erről ez a vicc jutott az eszembe :D


"Beteg a pszichiáternek:

- Doktor úr segítsen! Minden éjszaka, amikor elalszom, az álmomban megjelenik egy törpe, és azt mondja: MOST PISILÜNK! És ekkor én mindig ágyba vizelek. Mondja meg, mit csináljak!

- Egyszerű! Ha újra megjelenne a törpe, mondja azt: MOST NEM PISILÜNK!

A beteg hazamegy, este 10-kor lefekszik aludni, és már jön is a törpe. A beteg összeszedi a bátorságát, s ezt kiáltja:

- MOST NEM PISILÜNK! MOST NEM PISILÜNK!

- Hát most nem is - mondja a törpe. - MOST KAKILUNK!!!"

2013. jan. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Joshy Ca$h ***** válasza:

:DDDD

Jó a vicc!

2013. jan. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor fogok bekakilni, de cefetül nyilvános helyen, ha ötösöm lesz a lottón (1 milliárd)
2013. jan. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

az agyad jelez hogy kakilni kell.

próbálj meg ilyenkor felébredni.

én akkor álmodok wc-kkel mikor nagyon kell pisilni de még sose pisiltem be mert felébredek rá.

olyan álmaim szoktak lenni, hogy van egy hatalmas nagy terem, elosztva rengeteg kabinnal, ami mind budi.

de vagy foglaltak, vagy gusztustalanok és nem tudok beléjük pisilni és ezért felébredek rá hogy valóban kell (mondjuk még szerencse hogy a wc-k sosem alkalmasak, mi lett volna már velem :D)

neked az a bajod hogy szabadba álmodod magad és így elengeded magad és elvégzed a dolgod.

ezt kéne valahogy orvosolni, vagy felébredni, vagy irányítani az álmod hogy "nem szabad mert meglátnak" vagy akárhogy.

2013. jan. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"hogy van egy hatalmas nagy terem, elosztva rengeteg kabinnal, ami mind budi.

de vagy foglaltak, vagy gusztustalanok és nem tudok beléjük pisilni"


aha ismerős :D De általában nálam sokszor nincs ajtaja se a wc-knek meg undorító prolik szarnak mindenfelé... Aztán felébredek...

2013. jan. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!