Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van egy 4,5 hónapos cicám aki...

Van egy 4,5 hónapos cicám aki eddigi egész életét egy meleg átlagba 25 fokos panel lakásban töltötte. Ha most elvinném a nyaralónkba ahol csak a szabadban tudna lenni lakásban nem de van ott még több cica is akkor őneki nem lenne esetleg valami baja?

Figyelt kérdés
(A baj alatt azt értem, hogy nem-e lehet valami súlyosabb betegsége mert ilyen hirtelen lesz hidegben és ahogy elnézem neki nem téli bundája van)
2013. jan. 6. 23:59
 1/5 Vicuska87 ***** válasza:
66%
Semmiképpen se tegyétek ki a cicát! Nincs neki téli bundája, ha eddig panelban lakott! Nyáron, tavasszal szokassátok ki, ivartalanítva!
2013. jan. 7. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet baja. Nem szabad így kitenni, ha nincs hozzászokva a hideghez, azt pedig csak fokozatosan lehet. Nincs megfelelő bundája. Majd tavasszal ki lehet szoktatni.
2013. jan. 7. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Panelban élt cica még az egeret sem ismeri. Semmit nem ismer..Mintha most Téged kiraknának az őserdőbe..

Panel cic nem életrevaló a szabad környezetben, télen meg főleg nem. Nincs is téli bundája.

Várj vele tavaszig..

2013. jan. 7. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Lehet baja. Egyrészt a bunda miatt, másrészt nem ismeri a kinti világot, gondolom más macskákkal sem találkozott nagyon, megriad, elfut és többet nem talál haza.

Pár napra otthon hagyhatod nyugodtan, legen víz, száraz tép neki, vagy pedig engedd be a nyaralóba.

2013. jan. 7. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem is tavasszal kezd a kiszoktatást, most kitenni nem szabad. Az én cicám is paneles volt, költöztünk családiba, kitettem a fűbe és azon nevettünk, hogy nem mert elmozdulni percekig, - csak segélykérően nézett ránk - mert nem tudta mi az....Na most képzeld el, ha hirtelen ennyi benyomás éri....tényleg lehet világgá szalad...NAGYON ÓVATOSAN!
2013. jan. 7. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!