Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi lehetett ez? (Reszletek lent)

Melcsh. kérdése:

Mi lehetett ez? (Reszletek lent)

Figyelt kérdés

Este azt almodtam hogy kerestem konyvekben hogyan kell szeanszozni. Sokan azt mondjak hogy nem szabad szeanszozni.kesobb arra ebredtem fel hogy valaki meglokott. Szellemekben nemigazan hiszek de nem kepzeltem be az 100% !

a hazban pedig mindenki aludt. Legyszives normalis valaszokat irjatok. Koszi:)



2013. jan. 21. 06:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem szokott ilyen lenni, hogy úgy érzem meglök valaki, mikor épp alszom el, vagy épp mielőtt felébredek. Általában én magam kalimpálok egyet a kezemmel vagy a lábammal akaratlanul, és azt érzem. Egyszer orrbavágtam magam :D
2013. jan. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Valami fiziológiai dolog is lehetett, de nem vagyok szkeptikus.

Én egy időben néha arra riadtam fel, hogy valami a lábamnál rácsap a takaróra.Legalább is, úgy éreztem, aztán néha ébren is éreztem, ébredés után.Miután az első frásszal megbírkóztam, elkezdtem jobban odafigyelni és észrevettem, hogy egyszerűen csak megrándul olyankor a lábam valami okból...

2013. jan. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Bernecki D. Roland válasza:
A közelgő reptoid flotta által használt frekvenciákat néhány arra fogékony ember képes /részben/ érzékelni. Az általad leírtak alapján egy vagy az érzékelők közülük. Kérlek keresd fel a településedhez legközelebb eső bázisunkat. Az ellenállásnak és az emberiségnek szüksége van a hozzád hasonlókra!
2013. jan. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bernecki D. akkora barom vagy mint a vajaskenyérXD
2013. márc. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!