Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Van egy visszatérő álmom,...

Van egy visszatérő álmom, majdnem minden este azt álmodom és nagyon megijeszt. Lent fejtem ki bővebben, mert elég hosszú (és elég durva), megmagyaráznátok? Mit lehetne tenni, hogy elmúljon?

Figyelt kérdés
Szóval álmomban először mindig valamilyen fehér ködben 'ébredek' és nincs körülöttem az égvilágon SEMMI. Ettől valamiért nagyon bepánikolok és elkezdek rohanni a ködben, aztán lezuhanok valami nagyon magas dologról. Egy havas erdőben találom magam és szinte mindig fizikai fájdalommal jár az esés. Az erdőben elindulok, mert tudom, hogy el kell jutnom valahová. Baromi hideg van én meg csak egy hálóinget viselek, ami csurom vizes lesz és rettenetesen fázok. A hó nagyon magas és nagyon nehezen haladok benne, aztán pedig a fák alatt mindenféle véres hullák bukkannak fel. Mindig ugyanazok az emberek, de a való életben egyiküket sem láttam még. Valahogy tudom, hogy én öltem meg őket... Ettől egyre jobban bepánikolok, próbálok szaladni és kiérek egy tisztásra. Ott is minden csupa hó, de hirtelen vérré változik, minden véres lesz, a fák, a ruhám, a kezem és már nem a hó ér derékig, hanem az a szörnyűséges, dzsuvás vér és én úgy érzem, hogy belefulladok. Ilyenkor álmomban sikítozni kezdek és felébredek. Felébredek, de annyira félek és fázom, mintha még mindig álmodnék. Ez van minden egyes este, rögtön elalvás után. Miután 'letudtam' az álmot, nyugodtan alszom reggelig, de mégis minden éjszaka visszatér. Pedig nem vagyok erőszakos vagy vámpír-mániás, horrorfilm-rajongó meg semmi. De egyre jobban félek, hogy meg fogok ölni valakit, nem egy konkrét személyt, csak úgy valakit! Könyörgök, fejtse meg valaki, vagy legalább mondjátok meg, hogy mit tegyek, hogy elmúljon! Légyszi ne írjatok semmi baromságot, tényleg nagyon félek!
2013. jan. 24. 21:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy valami előző életedbeli cucc!

Egyébként az a gond az álmokkal szerintem, hogy csak Te tudod igazából megfejteni! :)

Bár ez elég konkrét, nem igazán lehet elvonatkoztatni!

Pontosan mit érzel? Mi elől menekülsz álmodban?

Csak úgy félsz? Vagy félsz, hogy valaki rájön? Vagy hogy elkapnak a hullák?

2013. jan. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én úgy gondolom, hogy a való életben lehet valamitől bűntudatod, ami persze nem gyilkosság vagy ilyesmi. esetleg egyik családtagoddal lehet valami megoldatlan drámád.


A másik amire még gondolok, hogy félsz, hogy ártani fogsz valakinek.


Ezek szimbólumok, nem lehet őket szó szerint venni, ráadásul egyénenként változók. Mindazonáltal ezek az adott belső pszichés állapotodra jellemző szimbólumok. Gondolkozz el pl. hogy mi az első dolog ami eszedbe jut pl arról, hogy hó. Vagy hideg. Vagy vér.

2013. jan. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nekem nehezen hihetővé tette az a mindennap visszatér ugyanabban az időben a végén.
2013. jan. 25. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Nekem is voltak minden nap visszatérő álmaim ahol régen laktam. Mondjuk nekem a szoba miatt. Ha régi a szoba tisztíttasd meg.
2013. jan. 25. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60%
Mondjuk az, hogy minden nap tényleg gyanús, mintha valami középkategóriás ezo thrillerből lenne...
2013. jan. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, felvetettek néhány új szempontot :) a 'kétkedőknek' üzenem, h se elég fantáziám se elég időm nincsen ilyeneket kiagyalni és ezzel szórakozni. nyilván nem PONT ugyanakkor álmodom és előfordul, hogy kimarad, de gyakorlatilag mondhatjuk, hogy napi rendszerességgel előbukkan.
2013. jan. 25. 21:09
 7/9 anonim válasza:
ha ugyan azt álmodod akkor az befog kovetkezni ...
2013. febr. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
ez nem következhet be, ahhoz túl nagy hülyeség... ilyen nem történik
2013. febr. 12. 17:25
 9/9 anonim válasza:
Az biztos, hogy én történetet írnék belőle, túl jó sztorit tudnál belőle alkotni és lehet hogy akkor már nem is látnád olyan vészesnek..de ez csak az én véleményem
2013. ápr. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!