Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a műkörömről...

Mi a véleményetek a műkörömről, szempilláról (nemaz a nagyon dúrva hosszú) ha egy 15 éves lányon vannak?

Figyelt kérdés
2012. júl. 16. 23:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Hogy r*bancos. Ráér 3 év múlva.
2012. júl. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
30%
Alapvetően undorító. bárkin.
2012. júl. 17. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
28%
Teljesen normális! Én is 15 éves vagyok és műkörmöm 3 éve folyamatosan van, műszempillát pedig alkalmakra szoktam feltenni. A műköröm csupán ápolt kezeket, és szép körmöket ad, nőies. A műszempilla pedig jól tud mutatni! Ettől nem lesz valaki ri*anc, sem ri*anc kinézetű. Sajnos nagyon sok unintelligens, maradi, buta ember van itt.
2012. júl. 17. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%

"15 éves vagyok és műkörmöm 3 éve folyamatosan van,"

Most vagy nagyon nem tudok számolni, vagy 12 éves korod óta van műkörmöd???? Ezt így hogy? Eleve ki az a retardált, aki egy 12 éves KISLÁNYNAK felrak műkörmöt?? És nőies? Hol akarsz te 12-15 évesen nőies lenni? Előbb nőnek kellene lenned hozzá, nem? Addig pedig még van pár éved/évetek.

De igazad van, biztos én vagyok az unintelligens. -.-"

2012. júl. 17. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
42%

mit kell rögtön kötözködni?:D ha neki így jó, és ettől érzi jól magát hát had csinálja. nem kell mindenbe beleütni az orrotokat. (előttem írónak)

amúgy meg szerintem 15 évesen már teljesen normális.:) én szeretem a műkörmöket, mert igényességet tükröz, habár nincs mindig műkörmöm, mert az egészségügyi középiskolákban nem engedik.:/ műszempillát pedig alkalmakra.:) de csak minőségeseket dm-ből.

2012. júl. 17. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
46%

ma 00:16

Na akkor elmagyarázom Neked!

Szerintem sem tudsz nagyon számolni, de ezt most pont eltaláltad , 12 éves korom óta van műkörmöm. "Ezt így hogy?" Most ne is haragudj, de nem írnám le, hogy hogy készül a műköröm , de olvasgass utána, és választ kapsz erre a kérdésedre is. ;) Na , most fejthetném ki oldalakon át, hogy a mai fiatalok milyen gyorsan nővé érnek , de minél rövidebben fogalmazok ha nem haragszol, mert nincs nagyon rád időm.Nem egy, és nem kettő 12-16 éves néz ki felnőtt nőnek. Nem azért mert műköröm, vagy smink, műszempilla van rajtuk, azok már csak a nőiességhez hozzátartozó kiegészítők, hanem mert korán érnek , köztük én is. Szerintem nincsen benne semmi, hogyha egy tini ( mert különben is egy 12 éves már nem kislány hanem serdülő,tinédzser, ehhez sincs eszed úgy látom) sminkeli magát, ápolja a körmeit, csinosan öltözködik, jó a frizurája stb.Ez számomra csak azt jelenti, hogy később is igényes , és magára adó nő lesz.És ettől az illető nem ri*bancos, koravén, züllőt vagy egyéb. Ebben a korban nagyon sokan már undorító helyeken buliznak nem normálisan (lásd Hajógyári) ; fekszenek össze fűvel-fával, drogoznak stb. És ezen lányok között nem egy,és nem kettő műkörömtelen, sminktelen , halk szavú, nagyot ugró alamuszi nyuszi van. Úgy gondolom, hogy arra kellene odafigyelni, hogy a fiatalok ne járkáljanak ilyen helyekre, ne drogozzanak stb. és nem mindig arra kihegyezni a dolgokat, hogy mert valakinek műkörme van és sminkel , fiatalon na az milyen már. Pontosan, igenis az a normális.Rengeteg nő példát vehetne, aki tipikus antinő, szutyin, sminktelenül, csúnya körmökkel, melegítőben, zsíros hajjal járkál fel-alá az utcán. Én jól tanulok , tökéletes nevelést kaptam ,anyukámmal mindent meg tudok beszélni, nincsenek titkaim előtte, és igen, ő is mindig magára adó nő,van műkörme, sminkel,a legdivatosabban öltözik, és szuper anyuka.Azért írtam le ezt mert nem csak itt ezerszer gyakori-kérdéseken hanem az életben is el vannak tévedve az emberek nagyon sok dologgal kapcsolatban, és baromi hülyén látják a dolgokat. Nem tudom te hány éves vagy, de már így a leírtak alapján merem állítani, hogy sokkal értelmesebb vagyok mint Te, így 15 évesen. Szép estét!

2012. júl. 17. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
80%
#6: Hűűűha! Mindjárt elszégyellem magam, csak most nincs rá időm. Már most pontosan látni milyen felnőtt lesz belőled ha már nem leszel kislány. De nem irigyellek. Én legalább beférek az ajtón, nem akadályoz ebben a nagy arcom.
2012. júl. 17. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
36%

ma 01:51-nek:

Egyáltalán nincs nagy arcom, nem szeretem a nagy arcú embereket, csupán az igazat írtam le Neked, csak sajnos túl primitív voltál ezek szerint még ahhoz is hogy felfogd. Lehet, hogy szerinted én még egy kis lány vagyok, és lehet hogy te már felnőtt, de kettőnk közül te viselkedsz gyerekesen. És azonkívül pedig baromira hidegen hagy a véleményed, és hogy kire vagy irigy és kire nem, én élvezem az életet,boldog vagyok és ez a lényeg.

2012. júl. 17. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
91%
Az hogy mire felnőtt nő lesz addigra semmi sem lesz rajta eredeti.Akkor már inkább dugok egy terminátor nővel
2012. júl. 17. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
57%
Nagyon nem való 15 éves KISLÁNYNAK! Hova fajul ez a világ? És akkor még jönnek ide kommentbe, hogy jaj ez teljesen normális, mert nekem is 12 éves korom óta van... HÁT GRATULÁLOK! A mi időnkbe nem volt egyáltalán ilyen, nem néztünk ki így 13-14-15 évesen, pedig csak 23 vagyok most is!
2012. júl. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!