Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nagyon furcsa érzéseket...

Nagyon furcsa érzéseket hozott most elő belőlem ez, ritkán álmodok olyat, ami ilyen erősen megmarad az emlékezetemben. Van valaki, aki ért hozzá, szívesen elolvassa és értelmezne belőle pár dolgot?

Figyelt kérdés

Érdekes helyen voltunk;tengerparton, ahol hó volt, viszont foltokban sütött a nap és ott elolvadt a hó, emberek napoztak.

Ha közel álltam a vízhez, az csakis háttal volt és akkor pedig a erős fejmagasságú hullámok szüntelen durván csapkodtak, de én élveztem, a víz nem volt hideg.

Egyszer a hóban sétáltam, majd odaálltam a víz mellé, háttal.

Az osztályommal voltam (két éve végeztem a gimiben).

A szálloda személyzete magyar volt ( többnyire szőke nők, velem egykorúak és valamiért mindenki ismerte a bátyámat) a tulaj angolul beszélt, mi külföldön voltunk, a szálláson többször gond adódott a mellékhelyíség használatát illetően, a


személyzet hibájából.

Lifttel mentünk felfelé és oldalra, de a lift nem épületben volt, hanem egy járműnek felelt meg, de nem úton haladtunk vele.

Összevesztünk a legjobb barátnőmmel, nekem kellett volna haragudnom, mégis én próbáltam engesztelni és bocsánatot kérni, folytonos elutasítással.

Hosszú kanyargós lépcső volt felettünk, nekünk alatta kellett hosszú sorfalat állni, két oldalról és csendben várni egy bizonyos fontos személyt (barnahajú, 30 körüli nő lehetett, a haja felfogva, koronája ugyan nem volt, de lehetett volna királynő is)

-mi ez idő alatt próbáltuk megvitatni a barátnőmmel a nézeteltérésünket , nem sok sikerrel, nem láttuk épp hol jár a nő, a kanyarok miatt, de mikor megpillantottuk elhalkultunk, zene szólt és ahogy haladt lefelé, mi kör alakba rendeződtünk

-körben állva vártuk, hogy a nő kiválasszon és megszólítson egy szerencsés személyt, akinek elismerését fejezi majd ki

-a nő rám nézett, nem túl szigorú tekintettel, majd kimondta a nevemet, aztán ránézett egy szintén Anna nevű lányra és kimondta a vezetéknevét is, ő az osztálytársam volt

-boldogan középre szökkelt majd mindenki őt ünnepelte, velem együtt, bár egy kicsit csalódottan és erős féltékenységet éreztem, fények villogtak és konfetti hullott csak neki én pedig féltékeny voltam belül, kívül nem mutattam



2013. jan. 25. 16:12
 1/5 A kérdező kommentje:
van ár erősebb szimbólum benne, amire tisztán emlékszem: tenger, hullám, lépcső, akár a lift, az ünneplés, és az erős féltékenység, az elutasítás, a foltokba sütő nap
2013. jan. 25. 16:15
 2/5 anonim ***** válasza:
A tudatalattid ezeket a dolgokat közvetítette az agyadnak alvás közben, és volt benne olyan rész ami neked nagyon fontos lehet és ezért jegyezhetted meg.. Bár nem nagyon értek az álomfejtéshez, de a lift, és a hullámzás valami bizonytalanságra utalhat, és hogy az életed is ilyen változó korszakokon megy át. Egyszer fent, egyszer lent. Én erre gondolok, de ez csak tipp.:)
2013. jan. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen és tényleg így vagyok most sajnos

én sem értek az álomfejtéshez és igazából azt sem tudom, hogy hiszek e benne, csak kíváncsi lettem :)

2013. jan. 25. 16:28
 4/5 anonim ***** válasza:
A tudatalattid ezeket a dolgokat közvetítette az agyadnak alvás közben, és volt benne olyan rész ami neked nagyon fontos lehet és ezért jegyezhetted meg.. Bár nem nagyon értek az álomfejtéshez, de a lift, és a hullámzás valami bizonytalanságra utalhat, és hogy az életed is ilyen változó korszakokon megy át. Egyszer fent, egyszer lent. Én erre gondolok, de ez csak tipp.:)
2013. jan. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bocsi kétszer küldtem el. De akkor valószínű ezért álmodhatsz ilyeneket. Ne vedd komolyan, csak az agyad feldolgozza a veled történteket.
2013. jan. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!