Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy lánnyal eddig ritkán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lánnyal eddig ritkán beszélgettünk csak, látásból ismertük egymást, de mostanában egyre többet szoktunk beszélgetni mégis valami furcsa, valaki?

Figyelt kérdés

szóval ritkán beszélgettünk eddig csak -bár valamilyen szinten mindig is tetszett a stílusa, a megjelenése- de mostanában már szinte minden nap, a gond ott kezdődik, hogy néha be nem áll a szája (ezt most nem rosszindulatúan értem) néha pedig mindent úgy kell belőle kihúzni :S nem igazán tudom hova tenni... a másik problémám pedig az lenne, hogy nem tudom hogyan tudnám a tudtára adni hogy szeretnék ebből az egészből kicsit többet mint barátság, nem akarok ajtóstul rontani a házba... eddig minden ilyen jellegű dologgal semmi probléma nem volt, talán azért mert úgy gondoltam nem vesztek semmit, de most nemigazán tudom mit tegyek... kezdek szerelmes lenni :\ ja és nem, nem igazán akar magától jönni a "szerelmi vallás"

17f


2011. jan. 25. 17:07
 1/4 Keva1988 válasza:

22/L


Pedig ez lett volna az első tanácsom, hogy mond el neki:D

De ha nem hát nem.


Nos próbálj meg úgy közeledni felé, mint nem egy barát, gondolok pl arra hogy cirógasd meg és figyeld a reakcióját, ha nem küld el akkor sínen vagy, a másik verzió értelemszerű.

Vagy pl séta és közben megfogod a kezét, ha rád mosolyog és nem rántja el a kezét, akkor stbstbstb tudod.

Ilyenekre gondoltál?


Jah a be nem áll a szája:)-----> ha ő is 17 vagy az alatt akkor ne is várj mást ( bár ez az idősebbekre is igaz), próbáld meg azt hogy feldobsz egy olyan témát amiről te többet tudsz neki magyarázni, ha végig hallgat, akkor adsz neki egy esélyt, hogy ő is ezt gondolja rólad:)

Szerintem pusztán hangulatfüggő lehet, azért lehet az hogy egyszer duma-duma, máskor meg síri csönd.Ezzel nem sokat fogsz tudni mit kezdeni.

2011. jan. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi! sokat segítettél ^^:D
2011. jan. 25. 18:27
 3/4 anonim ***** válasza:

nagyon hasonló a helyzetem,csak én vagyok a lány,és szeretnék többet,de nem merek hirtelen kezdeményezni,nehogy megijedjen. Úgyhogy,csak szép fokozatosan egy-egy dolgot;)

16/L

2011. jan. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Komolyn kábé mintha rólam írnál, mert velem is tökre ez van. Én is ha a sráccal egyedül vok kettesben valami miatt, akkor folyton beszélek, csak h ne legyen csönd meg ilyenek, de amikor mások is vannak, akkor egyszerűen meg sem merek kábé szólalni. Vagy rá sem tok nézni, mert nem tudom eldönteni, hogy mit akar. Pedig én többet akarnék... És én is már nagyon ott vok h mi lesz ha nem látom most egy hétig...

Sztem a csajszi is lehet h nem tudja eldönteni, hogy te mit akarsz?? vagy ne feltétlen szerelmi vallomással állj elé, csak beszéljetek többet többet többet!!:D

sok szerencsét!

2011. jan. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!