Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet, ha azt álmodom...

Doruss kérdése:

Mit jelenthet, ha azt álmodom folyton, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Ez teljes lehetetlenség, 16 éves vagyok és szűz, szingli. Mindig azt álmodom, hogy a volt barátomtól (valós személy, tényleg a volt barátom) terhes vagyok úgy, hogy lefeküdtünk védekezés nélkül, és itthon vagyok a szüleimmel, és olyan, mintha ez teljesen természetes lenne, aztán egy ponton kétségbeesek, hogy én ezt mennyire nem akarom így ennyi idősen, és félek a szüléstől meg attól, hogy sosem lesz már lehetőségem igazán élni ezután.

Kerestem egy csomót erről a témáról a neten, de mindenhol olyanoknak szól az álomfejtés, akik már szeretnének gyereket vagy várandósak, csak még nem tudnak róla, de ez ugye az én esetemben nem igazán érvényes...


2013. febr. 1. 20:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Figyelj én is álmodtam már ezt. Férfi létemre!


Igaz akkor is - mint ezekben a bizarr álmaimban oly sokszor - egy fekete hajú 25-30 közötti csaj voltam... Val'szeg előző életem lehetett, mert a díszletek elég régiek (bazi nagy retro TV meg barátai)

2013. febr. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
A folytonos terhesség árt az egészségnek. Kérlek lassíts!
2013. febr. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem az a lényege véletlenül ennek az álomnak, hogy szeretnél újra a volt barátoddal lenni?
2013. febr. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy valami teher van a nyakadon, amit nem szeretnél? Ez lehet egy verseny, vagy doga(évzáró), vagy akármi.. szerintem ilyesmi állhat a háttérben.
2013. febr. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Pff hát az biztos, hogy nem a volt barátomra vágyom :D

Egyébként nincs olyan dolog ami miatt folyamatosan aggódnék. Vagyishát a távoli jövőmön, hogy mi szeretnék lenni, hol szeretnék élni, sokat gondolkoztam mostanában. Ennek lehet köze hozzá?

2013. febr. 2. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!