Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?...

Mit jelenthet ez az álom? Miért álmodhatatm ezt?

Figyelt kérdés

hétvége volt és nem is tv-ztem sokáig horrorfilmet meg végképp nem. (előre szólok.)


az álmomban egy csontvázlovon lovagoltam és mentem egy kastély felé csontok és kardok voltak mindenhol. aztán egy bokornál megállt a lovam és láttam hogy ott egy ember meggyilkol egy csomó másikat, aztán jött egy óriási macska, akkorák voltak a fogai mint a ló amin lovagoltam és bezabálta a kastélyt. tökre valóságos volt éreztem a szelet meg minden. miért álmodtam ezt a marhaságot?


ez egy visszatérő álom: hetente visszajön és az a nagy macska mindig bezabál valamit. egyszer hányt is. de a csontváz lovam eltűnt. aztán tegnap este már csak a macska volt aki zeusz villámával kinyírrta a világot. (tudom baromság!) de miért álmottam ezt?



2013. febr. 2. 10:47
 1/10 Colonel Simi ***** válasza:
:) bocs kicsit vicces, van macskád lehet azért van benne?
2013. febr. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
tudom hogy vicces! igen van 5 macskám de nemrég meghalt az egyik. ez lehet az oka?
2013. febr. 2. 11:01
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem félsz véletlen a haláltól?

Esetleg még az is lehet, hogy régen történt veled valami nagyon rossz, és az köszön vissza folyton a tudatalattidba ilyen furcsa módon. Vagy valami miatt folyton fenyegetve érzed magad.

2013. febr. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nem. még sosem féltem a haláltól és nem sok mindentől félek. rossz dolog? hát igen meghalt a macskám 1 hete.
2013. febr. 2. 11:05
 5/10 A kérdező kommentje:
de rég túltettem magam rajta 1 nap alatt! alig jut eszembe! és mellesleg az iker tesóm is ugyanezt álmodta pedig neki másik macskái vannak. akkor nála mi lehet ez?
2013. febr. 2. 11:10
 6/10 anonim válasza:
hát ez fura...szerintem nem fogjuk megfejteni ezt az álmot :D
2013. febr. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
gondoltam :D
2013. febr. 2. 12:10
 8/10 A kérdező kommentje:

de akkor szép lassacskán.

mit jelent a csontváz?

a kastély?

a fekete macska?

zeusz villáma?

a világvége?

2013. febr. 3. 18:33
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem a csontváz mindig a halálra utal.

Én álmodtam már azt, hogy nézem magam a tükörben, és a csontvázamat látom, aminek el van vágva a gerince két helyen, aztán pedig a bordáim valahogy abnormálisan álltak, és megijedtem. Bár esetemben szerintem azt jelentette az álom, hogyha a saját csontvázamról van szól hogy féltem az egészségem megromlása miatt, hogy valami mozgásszervi problémám lesz. A mozgásszervek pedig az én fejemben a cselekvőképességet jelképezik. Tehát ha baj van velük, akkor biztos cselekvésképtelennek éreztem magam.

Na mindegy.

Szóval a te álmod... Sok csontváz~talán kicsit idegenkedsz a többi embertől, azért látod őket csontváznak.

Lássuk...a lovadnak csak csontjai vannak... Hmmm, üresnek érzed a körülötted lévő világot, és azokat a dolgokat is, amik téged irányítanak (merthogy egy olyan lovon lovagolsz, ami eléggé hiányos, üres).

Jön az óriásmacska, aki ezek szerint a többieket bántja, nem téged...de te is félsz tőle valszeg. Kardok vannak meg minden.

Lehetséges, hogy az óriás macska egy olyan dolgot jelképez számodra, ami az embereket elkapja és tönkreteszi, és kicsit félsz tőle te is, hogy te is olyan leszel.

Például a macska jelentheti a kapzsiságot, a hazugságot, vagy ha arra gondolok, hogy egyik ember megölte a másikat, akkor talán azt látod a világban, hogy az emberek bántják egymást, és ezért megbűnhődnek (a macska elkapja őket, vagy a kastélyukat, ami az otthonuk).


A te életedre kell tudnod, hogy mi az a tulajdonság, amit nap mint nap látsz az embereken, és te nem akarsz olyanná válni. Lehet, hogy valaki a környezetedben állandóan veszekszik, lehet, hogy az osztálytársaid/munkatársaid hü.lyék. Ezt csak te tudhatod, de úgy vélem, hogy mindenképp valami emberi gyarlóságról szólhat az álmod.

2013. febr. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

lehet. a legtöbb környezetemben levő osztálytársam perverz és beképzelt. ez okozhatta.


köszi mindenkinek!

2013. febr. 4. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!