Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez a furcsa...

Mit jelenthet ez a furcsa álom? (legalábbis számomra furcsa. )

Figyelt kérdés

Egyik éjjel azt álmodtam, hogy bementem röplabdaedzésre, mert kedvet kaptam hozzá. Ez azért érdekes, mert igazából nem is szeretek nagyon röplabdázni, és nem érzek motivációt, hogy elkezdjek versenyszerűen röpizni :P. Mit akarhat ez mondani?

Légyszi ne hurrogjatok le, normális válaszokat szeretnék, nem találtam még erre magyarázatot azért kérdezem hátha valaki tud segíteni... :P Előre is köszi :)



2013. febr. 2. 10:24
 1/3 anonim válasza:
Vagy azt, hogy jólesne a testednek a mozgás, vagy azt, hogy egy olyan dolog van az életedben, ami nem annyira tetszik, de meg kell barátkoznod vele.
2013. febr. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi történt az edzésen?
2013. febr. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

elsőnek: köszönöm szépen :)

másodiknak: az történt hogy nagyobb örömmel álltam be játszani, és jó is voltam...kb ennyire emlékszem...

a valóságban nem vagyok jó, igaz sokan mondják, hogy néha egész jól játszom, de szerintem nem :P

2013. febr. 2. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!