Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ha azt álmodom h...

Mit jelent ha azt álmodom h az ofőm (akivel nagyon-nyagyon jó a kapcsolatom) egyszer csak közli velem h elmegy a suliból pár napon belül?

Figyelt kérdés
teljesen kész vagyok emiatt.... folyton ismétlődik :/ miért lehet?

2013. febr. 5. 19:29
 1/8 anonim ***** válasza:

Félsz attól hogy tényleg megtörténik.

Ha én álmodnám ezt..boldog lennék :D

2013. febr. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
talán igazad van.. tényleg félek ettől. De nem valószínű h ez megtörténik. Hogyan tudnám 'elhitetni' magammal h ez nem fog bekövetkezni? :/
2013. febr. 5. 19:39
 3/8 anonim ***** válasza:

NEMFOG MEGTÖRTÉNNI! Elhiszed? :)


Üdv,

Gerenda a tisztánlátó

2013. febr. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem az álmok csak az agy emlékeket feldolgozó és rendszerező folyamatának mellékhatásai.


De most tegyük fel, hogy egyéb "jelentésük van". Továbbá tegyük fel, hogy erre még valós, működő és igaz tudomány is épül, így lehet álmokból következtetéseket levonni pl. a jövőre.


Mindezek mellett sem értem, hogy milyen magyarázatot vársz egy ilyen kérdésre. Olyan mértékben speciális, hogy aki még magát "szakértőnek" nevezi, az is vagy csak közhelyeket tud mondani (sokat jelent neked, félsz az elvesztésétől, stb...) vagy találgatva mond valamit a jövődről.

2013. febr. 6. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi kedves Tisztánlátó :DD

utolsó: igazad van..talán csak jobb volt kiirni magambol ezt a kis félelmemet :$

2013. febr. 6. 06:59
 6/8 anonim ***** válasza:

Hm... lehet, hogy a kelleténél fontosabb neked...? Talán egy kicsike szerelemféle is lobog benned iránta..:? Ezért szorongsz ennyire, hogy elveszíted?

Gondolom, egy kamaszlány mindent elsöprő rajongásáról van szó. Ne aggódj, ez mindannyiunkkal megtörtént, és anno talán mi is ilyeneket álmodtunk ... :)

2013. febr. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
utolsó! beletaláltál :)) remélem igazad lesz.
2013. febr. 16. 16:25
 8/8 anonim ***** válasza:
félsz h tényleg elmegy a suliból
2013. ápr. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!