Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Kerem valaki segitsen aki tud...

Kerem valaki segitsen aki tud josolni! Parkapcsolatban elek, de felbukkant egy 3. , akinek nagyon tetszem, ugy latom erzelmei vannak, es mivel a kapcsolatom sem tokeletes, ezert mar elkezdtem beadni a derekamat, de meg semmi nem tortent. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kerdes, hogy erdemes e feladnom az uj pasi miatt a regit, mert esetleg sikeresebb kapcsolat lenne? Vagy inkabb maradjak a helyemen es elegedjek meg azzal ami van? Esetleg költözzek kulon es legyek egymagam? Jol összezavarodtam. Köszönöm annak aki lat valamit, es tud valami okosat mondani!
2011. nov. 29. 20:55
 1/9 anonim ***** válasza:

Gondolod, hogy az a sok csaló ember, aki jósnak adja ki magát és pénzt tud összecsalni a tudatlan emberekből, többek között a retek klub és hasonszőrű kereskedelmi tévéadók segítségével, majd fogja magát és ingyen a rendelkezésedre áll itt a GYÍK-on?


Különben is hallgass a józan eszedre, vagy a szívedre, bánom is én...

2011. nov. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A jövőbe senki sem lát bele.
2011. nov. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
En azt latom, hogy te nem vagy tisztaban dolgokkal, tehat eloszor ezt kellene rendezned onmagadban. "sikeresebb"! Egy kapcsolat az erzelmekrol szol, tehat ott ezekre kell figyelni, mivel ha a jelen kapcsolatban nincs meg a szeretett, akkor mar nem fog mukodni pl. Ha kilepsz ebbol a kapcsolatbol, es egy ujabbat kezdesz el, de nem szereted a tarsadat, akkor mar szinten vesztesnek erzed magad. TEhat valtoztass, de a szeretet legyen az erzelem, ne pedig az anyagiak pl. amiert valtoztatni fogsz.
2011. nov. 30. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 gublug ***** válasza:

Szia. Asztrológushoz menj, ne jóshoz. És vidd el a születési adatokat óra perc pontosan. Ha a kórháznak küldesz vagy küld a neked tetsző alak levelet, és válasz boríték is van a levélben, akkor kiküldik a születési időpontod óra perc pontosan.

És akkor csináltass párkapcsolatos elemzést.

2011. nov. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy a munkatarsam szuletesi datumat nem tudom. Csak azt hogy van egy fajta erzelmi vibralas koztunk, ami itthon nincs meg, igaz azon kivul meg minden megvan itt. Nekem a penz nem dominal, mert nincsenek anyagi gondjaim, nincs szuksegem mas penzere. A mostani kapcsolatom a legjobb baratsag, jo szex, kozos elet, de talan nem az a nagy szerelem.. a masikkal pedig amikor itthon vagyok elhatarozom hog nem erdekel, de amikor masnap talalkozunk munkaba, akkor rajovok, hogy ez nem igaz, mert nagyon is hatunk egymasra. Talan egy kicsit meg varnom kell, hogy kideruljon mit erzek, vagy mi a legjobb.
2011. nov. 30. 18:11
 6/9 anonim ***** válasza:

Kérdés hogy van e lelkiismeret furdalásod a munkatársad iránti vonzalmad miatt. ( annak ellenére hogy mondtad hogy nem volt semmi, nyilván a metakommunikációtól kezdve azért sok minden dolgozik)

Ez azért lényeges, mert ha egyáltalán nincs az azt is jelentheti hogy érzelmileg teljesen "leszakadtál" a jelenlegi párodtól. Mióta vagy együtt a pároddal? Bizonyos idő után normális hogy elmúlik a nagy lángolás viszont annak a helyét átveszi egy sokkal mélyebb szeretet, ami kialakul a két fél között. Egy egy ember kiválthatja belőled a régi fellángolás érzését, de gondolkozz el rajta, hogy a kapcsolat mélyebb értelmében mit veszítenél ha jelenlegi párod nem lenne. Emberileg mit jelent neked, milyen lenne a hiánya? Az új férfi tudná pótolni? Gondolkozz el ezeken a dolgokon.

2011. nov. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Plusz elgondolkodtató lehet az is, hogy a munkatársad annak ellenére nyomul rád hogy tudja hogy te épp foglalt vagy. Ismeretlenül eszem ágában sincs ítélkezni vagy véleményt formálni de azért a tény elgondolkodtató. Én sose hajtanék olyan nőre aki foglalt ez nálam erkölcsi alap. Így tisztességes.
2011. nov. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én a helyedben hívnám az Asztro Centert.
2011. dec. 1. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A mostani baratommal tulajdonkeppen egy eleg erdekes kapcsolat van kozottunk. Sosem volt langolo szerelem, de van koztunk egy kulonleges kapocs. Imadjuk egymast, csak mindkettonknek elegge eros az egyenesege, ezert a kapcsolatban egyikunk sem hajlando feladni onmagat, es ebbol fakad, hogy mas fele nyitottam, es ezt meg is beszeltem vele. Ö sem tudja mit erez, ö is össze van zavarodva, hiszen nem tudjuk ez most mi kozottunk pontosan. Szep erzesek, de lehet egy baratsag kereteben is tudnank folytatni. masfel eve vagyunk eyutt, es az elet ugy hozta h az elejetol fogva egyutt is elunk. Neki en vagyok az elso kapcsolata, es az elso no az eleteben igaz mar 31 eves. Keves ilyen intelligens pasival talalkoztam mint o. Talan eggyel sem. Viszont amit ö mond, hogy valami hianyzik a kapcsolatbol. Es tudom hogy ez a szerelem.
2011. dec. 1. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!