Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ritkán emlékszem álmaimra, de...

Ritkán emlékszem álmaimra, de arra nagyon gyakran, hogy eltévedek. Legtöbb esetben egy városban, vagy vmi nagyon nagy épületben, ahol úgy tudom, hogy ismerem a helyet (pedig nem). Mit jelenthet?

Figyelt kérdés
2013. febr. 10. 13:20
 1/4 csubii11 válasza:

eltévedés jelentése:


- Általában: gyerekes félelmek, bizonytalanság. Épületben eltévedni, ha félelmet, riadalmat kelt: határozatlanság; rendezetlen érzelmek; ha kedvedre van az eltévedés, szívesen keresgélsz: jó kapcsolatteremtési készség; tudni vágyás. Természetben eltévedni: ha szorongással jár: fájdalmas, magányosság; ha vidáman érzed magad eltévedt állapotodban: remete-természet; jól megvagy magadban.

2013. febr. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát ,hogy bonyolítsam a dolgot és egyben pontosítsak:

Olyan helyeken járok, amit (elvileg) nagyon ismerek és mégis össze-vissza mászkálok, nem találom a célt, ez dühít, nagyon zavar, de ugyanakkor élvezem, szinte sajnáltam felébredni:).

Például most úgy hittem a Blahán jártam (pedig nagyon nem az volt)bementem egy nagyon nagy épületbe(talán egy bevásárló központba..?), majd kijöttem és villamossal is össze-vissza tévelyegtem, majd hirtelen oda jutottam ahonnan elindultam. Ez megnyugtatott, vhol tetszett is az utazás, de idegesített és nem értettem, miért nem tudok oda eljutni ahova szeretnék.

2013. febr. 11. 16:08
 3/4 A kérdező kommentje:
Sok álmomnak ez a lényeg, csak a helyszín más.
2013. febr. 11. 16:10
 4/4 anonim válasza:
Nekem is volt ilyen álmom. Akkor Budapesten jártam 20.000Ft-tal, és össze vissza bolyongtam, nem találtam a helyem. Attól féltem, hogy ennyi pénzzel nem tudok hazajutni. Benyitottam egy pékségbe, és ott volt egy ismerősöm. Elment mellettem, én nem bírtam megszólítani. Nem mertem felszállni semmire, attól félve, hogy elfogy a pénzem. Olyan volt, mintha valóban ott voltam volna Budapesten. Csomó épületet, boltot láttam, amit eddig még soha. Szóval tök jó volt ezt álmodni. :)
2013. febr. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!