Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent a halott dédnagymam...

Mit jelent a halott dédnagymamámmal álmodni?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam hogy a háza udvarán járok, azt kívántam bárcsak élne még. Aztán megláttam ahogy sétál az udvaron, odarohantam volna legszívesebben hogy megöleljem és sírtam volna. De ő furcsán nézett rám, tele volt haraggal irántam. Aztán a végén még szellem alakban ijesztgetett is. 2007-ben halt meg. Most fordult elő először hogy vele álmodtam.

2013. febr. 16. 08:05
 1/9 anonim ***** válasza:

semmit PONT SEMMIT



na jó talán annyit, hogy hiányzik neked, de ezen felül EGYÁLTALÁN SEMMIT.

2013. febr. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nagyon értelmes volt a válaszod köszönöm szépen, lehetőleg legközelebb is te legyél az első aki ideír
2013. febr. 16. 08:33
 3/9 anonim ***** válasza:

Krúdy szerint:

halottal álmodni esőt jelent.

Nézd meg az időjárás előrejelzést.


(Egyébként ma éjjel én is olyan személlyel álmodtam, aki már régen meghalt)

2013. febr. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
:D hát itt süt a nap még
2013. febr. 16. 09:26
 5/9 anonim ***** válasza:

Nézd meg a 15 napos előrejelzést a településetekre vonatkozóan a Köpönyeg.hu-n.

Ez amit álmondtál, 2-3 nappal későbbi időpontban szokott bejönni.

2013. febr. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Esett!
2013. febr. 18. 21:42
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor most kijár egy vállveregetés Krúdynak! :))))
2013. febr. 19. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
ki ám :DDD
2013. febr. 19. 19:09
 9/9 anonim válasza:

Papám halála után 2-3 nappal álmodtam vele..

Azt álmodtam hogy a házáékból jöttem ki és papám meg a tyúk ólból jött ki, éppen nyitotta az ajtót, kezében egy kannával.. én meg mondtam neki hogy Szia papa..és megkérdeztem tőle, hogy hogyhogy itt van, ő pedig mondott vmit, de arra már csak halványan emlékszem.. Sajnos nem tudtam tőle elbúcsuzni, lehetséges hogy álmomban igy akart elbúcsuzni, hiszen álmomban nem egy hülyeségről álmodtam, hanem megkérdeztem hogy miért van itt, mindenesetre csodálatos érzés volt utoljàra beszélni vele, egyszerűen amikor felkeltem mintha a szivem ezer meg ezer boldogsággal telitődött volna el.. Sajnos azóta sem álmodtam vele.. Hogy ez valóban búcsúzás volt-e? Azt nem tudom, de remélem igen..

2013. okt. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!