Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Minden nap vele szoktam...

Minden nap vele szoktam álmodni. Van valami különösebb jelentősége?

Figyelt kérdés
Hetek óta minden nap azzal a fiúval álmodom aki tetszik..Volt amikor összejöttünk, volt amikor ő akart de én nem, stb.. Na, nappal is egyfolytában rá gondolok, és örülök ha éjszaka "velem lehet" hiszen így több az életkedvem, de ma azt álmodtam, hogy azt mondja másnak mikor meglátott, hogy 'ez már megint itt van'? aztán le ordította valaki fejét..megijedtem tőle álmomban arra emlékszem.. megkérdetem barátnőmet és azt mondta h biztos azért álmodtam ezt, mert ezt én gondolom, hogy túl sokat vagyok ott ahol ő..
2013. febr. 20. 18:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Álmodni hülyeség, inkább élőben kellene elrendezni a dolgot.
2013. febr. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Tom Benko ***** válasza:
Nincs semmi jelentősége. Többet foglalkozol vele, tehát az agyad könnyebben veszi elő álom során.
2013. febr. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!