Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » ördöggel álmodtam. Jelent...

ördöggel álmodtam. Jelent valamit?

Figyelt kérdés
egyik éjjel azt álmodtam,hogy az ördög kapaszkodik a lábamba és egy szakadékról le akar magával rántani a pokolba.arra ébredtem hogy rugdalózok,le akartam rugdalni magamról az ördögöt,de csak a takarót sikerült. mit jelent ?valaki tudja segitsen

2013. febr. 28. 22:44
 1/8 anonim ***** válasza:
47%

Nézz be a takaród alá, lehet bebújt oda az ördög.


Biztos valami vaj van a füled mögött, ezért bűnösnek érzed magad és ezért álmodtál a Sátánnal.

2013. febr. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Imádkozz elalvás előtt, én is azt teszem. Hidd el segit.
2013. márc. 1. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
Sóval is szórd körbe az ágyadat, vagy locsold körbe szentelt vízzel. De ha ecettel bekened a lábad elalvás előtt, akkor nem fog rákapaszkodni az ördög.
2013. márc. 1. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Egyszer én is ezt álmodtam.

Előtte, örödögőzüs filmet néztem. Azóta soha!!! Olyan gyorsan elkapcsolom, mind a huzat, egy filkockát, soha, ilyen filmekből!

Csak imával bírtam évekig elaludni, hogy

védjen meg álmomba is.

Érzékeny lehetsz, és hat rád!

2013. márc. 1. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bűntudatra, lelkiismeretfurdalásra utal. Azt már neked kell megnézned, hogy ez az életed mely területén jelentkezik elsősorban. valószinű azonban, hogy korlátozó hiedelmek állnak a háttérben. (Pl valamit bűnös dolognak gondolosz stb.) Csínján kell ezekkel a fogalmakkal bánni, mert visszaütnek.
2013. márc. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
bűnbe fogsz esni, valami rosszat fogsz elkövetni, de az álmod előrejelezte, így tudsz ellene tenni majd, csak figyelj oda magadra, és arra amit csinálsz
2013. márc. 7. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
igazábol en vele sokkal durvábbat álmodtam csupa 18-as fail brutality volt. Àlmomban megakart enni lelkileg testileg es kiis röhögött de en jol ismerem őt mert tudom hogyan akart kiserteni engem meg minden es làttam a Dante pokol filmet is ne nézzétek meg gyerekek nagyon hozzákötődik az a legdurvább film a God of war jàtek mellett. es tudom hogy engem utál mert én a jokkal harcolok az anygyalokkal vagyok es Istennel ezért probal megkaparintani engem.
2016. márc. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 lillu000 válasza:
Ma REGGEL ebredtem ugy hogy az ordoggel almodtam. DE majd beengedtem a hazamhoz,es kezet csokoltam. szerintetek ez mit jelent? amikor egy taktika volt,ne hogy valami rosszat csinaljon :D nagyon erdekes.... felelem erzes most is erzem de azert mar kicsit nyugot vagyok ... vagy talan megfogok halni ...azert almodtam.. talan itt a halalom ideje ... ezt az erzest is erzem. fura
2016. máj. 29. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!