Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért van az, hogy olyan...

Miért van az, hogy olyan emberről álmodok aki meghalt?

Figyelt kérdés
Volt egy ismerősöm,aki januárban meghalt,hozzáteszem semmi közöm nem volt hozzá csak ha kellett valami azt beszerezte nekünk.Mégis sokat álmodok vele és eléggé furákat,azt hogy szerelmes vagyok belé és érzem is álmomban meg azt,hogy mi egy pár vagyunk.A legutóbb azt álmodtam,hogy azt mondta,hogy vigyázni fog rám és ne féljek!Ami a legfurább az,hogy eszembe se jut napközben még csak nem is gondolok rá,de mégis vele álmodok sűrűn!Álmomban boldogok vagyunk és egy meghitt kapcsolatban vagyunk!Ez mit jelenthet?Soha az életben nem éreztem többet iránta barátságnál viszont álmomban boldog vagyok vele és szerelmes!
2013. márc. 8. 06:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Két dolog lehet,


vagy tényleg szeretted, vagy szerettél vele lenni.


vagy átvetíted a párodra ezt az érzést. a halál híre egy félemet hoztt ki benned, és félsz hogy párodat is elveszítheted, igazából az az egyén nem az ismerösöd, hanem a párod.

2013. márc. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Aki meghalt azzal nem szerettem lenni,hiszen alig ismertem,a páromról meg csak annyit hogy szétmenőben vagyunk,de nincs szerelem köztünk,félelem nincs bennem ha netalán szétmennénk nem sírnék utána,tudom csúnyán hangzik,de tudni kell tovább lépni én ilyen ember vagyok!
2013. márc. 8. 09:06
 3/3 anonim ***** válasza:
akiről álmodsz, találkozni akar veled
2013. nov. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!