Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nem túl sűrűn álmodok rosszat,...

Nem túl sűrűn álmodok rosszat, de tegnap megtörtént. Ez az álom jelent valamit, vagy csak sok zagyvaság összeálmodva?

Figyelt kérdés

Mikor felébredtem örültem, hogy felébredtem, de nem éreztem kifejezettnek rossznak az álmom.

Az volt benne, hogy elindítottam egy játékot a gépen, barátomnál. Az életre kelt és elkezdett üldözni. A főhős vámpír volt és az én véremre éhezett. (A valóságban is utálom, ha versenyeznem, menekülnöm kell. A fogócskát is utáltam, bár soha nem tudtak benne elkapni.)

Szóval üldözött a vámpír, mikor összetalálkoztam az utcánkban lévő hídon egy részeggel, a "játék" kiírta, hogy a részegnek annyira erős a szaga, hogy engem nem fog érezni, így hazajöttem, ahol a barátaim és a szüleim vártak. Nyugodtan le tudtam feküdni aludni. Ekkor ébredtem fel. Un-installálni kellett volna a játékot és minden megoldódott volna, de valamiért nem tettem. El se kellett volna indítani, mert már akkor tudtam mi fog történni, mert már egyszer megtörtént.

(23éves lány vagyok)



2013. márc. 1. 20:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem kell törölni a játékot. Nézd meg az alkonyat filmeket és ezentúl te fogod üldözni a vámpírokat!
2013. márc. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de én a vége fele már nagyon mosolyogtam. :D

Nem hiszem, hogy bármi különöset jelentene.

2013. márc. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Gépen nagy ritkán Simsel játszok, a vámpíros filmeket nagy ívben kerülöm, bár az alkonyatot láttam :D


Örülök, hogy mosolyt csalt az arcodra! :)

2013. márc. 1. 22:13
 4/4 anonim ***** válasza:

Legközelebb, ha vámpírral álmodsz és üldözni kezd köpj a szemei közé, akkor elmegy a kedve!


Első: EZ jó volt XD

2013. márc. 2. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!