Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az hogy egy oroszul...

Mit jelent az hogy egy oroszul beszélő kisbabával álmodom?

Figyelt kérdés
Valamelyik nap azt álmodtam h tavasz volt,és az (egyébként gonosz)osztálytársam hógolyóval dobált,aztán bementem egy kisebb épületbe,és ott az egész épület egy nagy WC volt,és ott találtam egy kisbabát aki oroszul hablatyolt,és végül kibökte magyarul h Néha jönnek emberek éjszaka, akik rázárják az ajtót,és h már nagyon éhes.MIT JELENTHET EZ??? :O

2013. márc. 8. 15:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Gőzöm sincs, de ez kicsit hátborzongató
2013. márc. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát borzasztó,nekem reinkarnációs álomnak tűnik...
2013. márc. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 SSJGoku ***** válasza:
100%
Az orosz kisbabák már a spájzban vannak!!!
2013. márc. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szerintem azt jelenti, hogy a támadások elöl igyekszel menekülni, de magadat korlátozod.

Dolgokat nem látsz át, amiket megoldhatnál könnyen, ha figyelnél. Ez az idegen nyelv az álomban.

Az, hogy a gyerek a központi szereplö, azt jelenti, hogy nem akarsz szembenézni magaddal. Azzal, hogy megváltoztál, más lettél. Az, hogy magyarul mit mondott, csupán annyit jelent - feltételezésem szerint - , hogy korlátozva érzed magad, ha ezt nem is látod, vagy nem akarod látni. Ha mégis érzed, akkor pedig csak nem mersz kitörni, vagy nem tudod hogy tedd meg.

Fogalalkozok âlomfejtéssel, de persze nem mindig lehet általánosan megmondani, hogy mi mit jelent. Sokszor személyreszabottak az álmaink, így ha nem igazán segített a jelentés elemzésem, akkor próbálj meg elvonatkoztatni kicsit az álmod képi tartalmától, és gondold át, hogy az életben milyen helyzetek hozhatak elö belöled ilyen érzéseket, amik az álmot teremtették. :)

2013. márc. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!