Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodtam sok beteg...

Miért álmodtam sok beteg kisbabával? Talán megfog betegedni a kisbabám? 8 hónapos

Figyelt kérdés
szóval az álmom úgy szolt,hogy be mentem 1 szobába ami tele volt kiságyakal és minden kiságyban 1 beteg baba,de valami nagyon komoly betegségük lehetett mert nagyon sápattak és soványak voltak
2011. jan. 19. 18:34
 1/3 anonim válasza:
lehet hogy csak 1 rémálom vagy ha beteg lessz ne aggódj az orvosok ugy is meg gyógyítják amugy szerintem nem lessz beteg a kisbabád ha eddig se volt semmi nagyobb probléma
2011. jan. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem, nem lesz beteg a kisbabád, legalábbis ilyen fajta betegséget nem fog kapni. Ez az álom azt jelenti (jelentheti), hogy túlságosan feszült vagy, még alvás közben sem pihensz igazán, az agyadban akkor is az jár, hogy megóvd őt olyan bajoktól, amik tulajdonképpen nincsenek. Nézd át a napi beosztásodat. Próbálj meg beiktatni naponta egy kis időt, amikor csak magaddal foglalkozol, és közben tudod, hogy a babád is biztonságban van, mert olyanra bíztad, akikben maximálisan megbízol. Lazíts, aludj, sétálj, menj fodrászhoz, kozmetikushoz, stb. Ha állandóan stresszelsz, akkor az a későbbiekben visszaüt.
2011. jan. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat.hát a kikapcsolódás kizárva mert nincs kire hagyni,igen lehetséges h a sok stresz a ludas

mult hónapban volt elöször beteg akkor is piros volt a torka,szóval semmi ilyesmi,nagyon szépen köszönöm még egyszer

2011. jan. 19. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!