Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Van valami értelme, üzenete,...

Van valami értelme, üzenete, jelentése ennek az álomnak?

Figyelt kérdés

Valahol találtam egy tárcát. Elég kicsike volt, viszont egy vastag köteg pénz volt benne. Kivettem, és próbáltam meghajlítani, de olyan vastag volt, hogy nem sikerült. Pontosan nem tudtam meg mennyi, de zsebre vágtam, és elindultam szökdécselve az utcán hazafele, mint a Piroska a mesékben. A volt iskolámnál, amit egyébként utáltam, leléptem az útra, és csak utána néztem ki jobbra. Azt láttam, hogy egy terepjáró szerű valami, sok vakítóan éles fényszórókkal jön felém. Meg se tudtam mozdulni. Elütött. Felrepültem a levegőbe, és mikor vissza zanyáltam a betonba akkor ébredtem fel.

A sok pénznek, a volt utálatos sulinak, és magának az elütésnek van jelentése?

Nem tudtam vissza aludni, kialvatlan, és rossz kedvű voltam ez miatt egész nap, szóval a viccelődős trolloknak üzenem, hogy nem látlak itt szívesen titeket, és ha kötekedni akartok akkor menjetek varrónőnek.


Az értelmes válaszokat köszönöm.



2013. márc. 16. 20:16
 1/3 anonim válasza:

Szia !

Persze minden álmunknak van jelentése.

Na a pénz azt jelenti hogy hiányérzetet van..általában az olyan emberek álmában, akik pénzzel kívánnak pótolni, helyettesíteni pénzzel nem szerezhető élményeket; lusta vagy azon törni a fejed, mi az igazi bajod, minden rossz hangulatodat anyagi gondokkal magyarázod..az iskola annyit jelent ,hogy valami rossz dolgot teszel,csibészkedsz vagy esetleg lógsz :) Gondolom ha elütöttek akkor meghaltál és ha igen akkor az egy életszakasz le zárását jelenti..de ha nem haltál meg akkor nem tudom..de remélem a segítségem hasznos lesz :) és ha érdekel az álmod vedd meg a Krúdy Gyulának az Álmoskönyvét:) abban minden benne van.

2013. márc. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
NEm tudom, hogy meghaltam e. Felrepültem, láttam ahogy távolodik a talaj, majd megint közeledik, és mikor elvileg bevágódtam a betonba, akkor felébredtem.
2013. márc. 17. 11:42
 3/3 kkopcsa válasza:
Szerintem nem jelenthet ez semmit. Nekem van egy sokszor visszatérő és igen rövid álmom, amikor a régi óvodám lépcsőjén (amit szerettem, mármint az óvodát) futok egy gyerekkel akire az álmomból vagy nem emlékszem az arcára, vagy nem is láttam, mert egy csapat nagymacska (gepárd, oroszlán, leopárd, stb.) kerget (?), és mi felugrunk egy fémcsőre, ami fogalmam sincs, hogy hogy került oda, a nagymacskák továbbmennek alattunk, én meg felkelek... Ez szerintem nem jelent semmit, és nem is fog. Valószínű nem fog egy vegyes nagymacskacsorda üldözni a régi ovim lépcsőjén, egy alakkal akinek nem is láttam (vagy nem emlékszek) az arcára...
2013. ápr. 7. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!