Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » 2 furcsa álom, jelentése?

2 furcsa álom, jelentése?

Figyelt kérdés

1.álom:

Az osztálytársamnak nem szerettem volna a barátnője lenni,de nem tudtam hogy mondjam meg.


Aztán egy éjszaka megálmodtam,hogyan szakítsam meg vele a barátságom.

Ültem a wc-n és ő rámnyitott,erre én dühös lettem,és az arcába mondtam hogy:Nem vagyok a barátod!(a barátnőim is utálták)

Aztán az egyik nap(a valóságban)megmondtam neki hogy mi a szitu.


2.álom:


A sziámi harcoshalam már öreg volt,haldoklott,nem is evett,nem viselkedett természetesen.

Aztán egy nap megálmodom a halálát.Negatív fényben láttam,furcsa volt.


Mit jelentenek ezek?Megálmodtam a megoldást?


VICCELKEDŐKET,GÚNYOLÓDÓKAT NEM SZERETNÉK!!!



#1.álom: #2.álom:
2013. márc. 17. 22:18
 1/3 anonim válasza:

MERT AZ MEGOLDÁS?HOGY MEGHAL? az következmény,nem megoldás.

Ne kezdd el azt hinni, hogy különleges képességeid vannak, egyszerűen csak foglalkoztatnak a napközbeni események éjjel is, nincs ebben semmi fura, és jelentése sincs.

2013. márc. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt nem képzelem magamról,hogy különleges képességeim vannak!Igazad van a halál nem "megoldás",én is gondoltam magamba hogy rosszul fogalmaztam meg.
2013. márc. 17. 22:36
 3/3 anonim ***** válasza:

Olyan doldokkal kapcsolatban álmodsz amik foglalkoztatnak téged, ez teljesen normális.

1. álmodnál erőt adott, hogy megszakítsd vele a kapcsolatod.

2. álmodnál tudtad, hogy idős a halad, nem viselkedett természetesen stb. és összeegyeztetted a halállal.

2013. márc. 17. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!