Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmodtam egy fiúval, akit még...

Álmodtam egy fiúval, akit még sosem láttam - más nap találkoztam vele. Azóta visszatérő álmaim vannak, és bennük van. Ez most mi lehet?

Figyelt kérdés
Éppen hosszú hétvégén voltunk kirándulni a családommal órákra onnan, ahol lakunk, mikor furcsa álmom volt. Én görkoriztam, egy srác meg gördeszkázott mellettem (tisztán emlékszem az arcára, de még soha életemben nem találkoztam vele), és beszélgettünk. Reggel, mikor felkeltem, el is meséltem a bátyámnak. Később, mikor folytattuk a kirándulást, egy sportcsarnokban is megfordultunk. Ott a falon görkorcsolyák voltak felaggatva, és egy fiú nézte őket. Alapból háttal állt, de mikor megfordult, nagyon megijedtem - a srác volt álmomból, teljesen ugyanúgy nézett ki. Sőt! Ő volt! Ijedtemben még sírtam is. A tesóm is furcsállotta, de végül is megnyugtatott. Pár hét múlva (tegnap) megint a deszkás sráccal álmodtam. Annyira emlékszem, hogy egy szobában beszélgettünk mindenféléről (pl. foci). Ezt el is meséltem a barátnőmnek. Ma délután elszundítottam a kanapén, és álmodtam. A sráccal. Tisztán emlékszem, hogy azt mondta: "Hallom, téma voltam!" Ez most mit jelent? Hogy lehetséges, hogy láttam álmomban, mikor még nem is lett volna lehetőségem, hogy akármikorról ismerjem? Miért álmodok vele? Pls HELP! 14/l

2013. febr. 4. 18:51
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
a tinik sokszor álmodnak fiúkkal akit életükben nem láttak még. a képzeleted alkotta ezt a srácot mert úgy vélte hogy ilyennek képzeled el a nagy őt.
2013. febr. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De utána az életben találkoztam ugyanazzal a sráccal tényleg! Azt tuti, hogy nem képzeltem, a tesóm is látta...
2013. febr. 4. 19:21
 3/7 aspikami ***** válasza:
79%
Tuti h láttad már előtte sztem csak az agyad nem foglalkozott vele és csak továbbsétáltál. Aztán a tudatalattid bevetítette neked ezt a fiút az álmodba. Az szerintem nem lehetséges hogy az agyad pont ugyanolyan fiút kreál akivel utána még találkozol is. Lehet hülyeséget írtam. De ez az én véleményem.
2013. febr. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
28%

1 lehet hogy már láttad és megérezted hogy találkozni fogsz velelehet 2.

hogy te nem láttad őt de ő már láthatott valahol és telepatikusan kapcsolatba lépett veled

2013. febr. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
94%
Nem tudsz olyat álmodni, amit még nem láttál, ez tény. Ezért van gyakran, hogy mondjuk egy új személyről álmodozol, mégis valahogy egy régi ismerős keveredik bele az álomba. Tehát valakinek az arcát nem álmodhatod meg, csak ha már láttad valahol. Az, hogy vele álmodsz, tiniként teljesen normális. Pont a sportcsarnokban láthattad régebben, mivel tudtad, hogy másnap odamész, előhozta az agyad az arcát. A többi pedig már csak töltelék, véletlen. Persze ezek szuper véletlenek, gyerekként én is csodának éltem meg rengeteg ilyet, nekem is volt, hogy megálmodtam a jövőt, de ezeknek valószínűleg volt jele a jelenben. Például egy váratlan haláleset - nem tudhattam, hogy beteg az adott illető, mert a szüleim nem mondták el, mégis megérezhettem és megálmodtam, hogy meg fog halni. Nagyon összetett az agyunk, amit pedig nem értünk, misztikusnak találjuk.
2013. febr. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy nem a parapszichológiába került a kérdés... :) Amúgy az is lehet, hogy csak akkor gondoltad, hogy az álmodban is azt a srácot láttad, mikor ránéztél... Az álomról még mindig nagyon keveset tudunk. Hogy lehet, hogy egy rossz ébredés hatására akár egy olyan álmot is elfelejtünk, ami amúgy nagy hatással volt ránk? Ilyen az agyunk. Egyszer majd erre is lesz magyarázat.
2013. febr. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Telepátia!
2013. júl. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!