Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az almom? (L/14)

Mit jelenthet ez az almom? (L/14)

Figyelt kérdés

Nehez elmeselni, mert mar csak a fontosabb dolgokra emlekszem...

Valami barlangba mentunk tobbszor is es melette volt egy szakadek es egy lepcso. AMikor ment vki a lepcson akk olyan furcsa volt (mert pl. az idegenek is teljesen baratilag koszonrek egymasnak). Amikor a barlangjal voltunk anyukam es en is ereztuk h vmi itt nincs renben , olyan furcsa volt vmi. En majdnem beleestem egy csomoszor a szakadekba es amitol a legjobban felek az is megtortent velem.(nemreg 'par honapja kitort elol a fogam es kb 4het mulva csinaltak meg es azota csak attol rettegek h mi lesz ha a masik is kiesik vagy ha az torik ki......nah mind1 terjunk a lenyegre) szoval kitort a fogam csak igy magatol. Es meg egy csomo ilyen furcsasag tortent....Bocsassatok meg ha nem nagyon ertheto. Remelem vki tud nekem segiteni.(mert eleg erdekes almaim vannak).


2013. márc. 19. 16:57
 1/6 anonim válasza:

ez az egész arról szól szerintem hogy fél hogy még egyszer kitöröd a fogad és ennyi

L/14

2013. márc. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
csak iúgy magától hogy törhetett k a fogad ? előző
2013. márc. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez az álom egyszerűen a félelemről szól.
2013. márc. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
bovebben, pliz.
2013. márc. 19. 18:52
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ha netes álmoskönyvbe beírod ezeket a szavakat h fog, barlang, szakadék és a többi kulcsszót akkor az segít értelmezni. Ezek szimbólumok, amiknek konkrét jelentése van de érdemes többfajta álmoskönyben megnézni mert van amelyik pontosabb. És ne szó szerint értsd a leírást mert mindenkinek saját életéhez kell viszonyítani.
2013. márc. 21. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi.:)
2013. márc. 21. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!