Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthetett ez az álmom?

Mit jelenthetett ez az álmom?

Figyelt kérdés

Lány vagyok és egyik éjszaka azt álmodtam,h iszonyatos szeretet és szex hiányom van.

Álmomban egy csinos lányt aki facen az ismerősöm élőben nem,ekezdtem ölelgetni,puszilgatni majd ő is engem és többször szájra pusziztunk,a lánynak pasija van így nem igazán értem,h miért pont vele és miért ilyet...Kissé megijedtem...


Értelmes válaszokat várnék!



2013. márc. 14. 23:53
1 2
 1/11 anonim válasza:
Leszbi vagy amit idáig elfojtottál és most bukott ki.
2013. márc. 14. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Tényleg? :( Ez most megijesztett...Igazából tetszett már lány,h őszinte legyek,de egy ideje már a fiúk felé húzom...
2013. márc. 14. 23:58
 3/11 anonim válasza:
Lehet h. biszex vagy csak meg nem tudsz rola.
2013. márc. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igazából nagyon élveztem álmomban,h ezt csináltuk,főként én csináltam vele,de ő is viszonozta.Aztán pár lány oda jött és kérdezett vmit,vagy megszólt minket, inkább engem,h na mi van szeretet hiányod van? De erre már nem emlékszem tisztán...
2013. márc. 15. 00:02
 5/11 anonim ***** válasza:
76%
Nem feltétlenül vagy biszex, de persze ez lehetséges. Inkább csak szexhiányod van. Maszturbálni szoktál?
2013. márc. 15. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Dehogy fogadtak örökbe...Honnan vetted ezt a marhaságot???


Azt tudom,h van szex és szeretet hiányom csak ez így ilyen formában fura volt...

2013. márc. 15. 00:20
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Az álom gyakran nem bír jelentéssel, csupán az elmúlt pár napod eseményeidet mixeli egy összefüggő, ám annál zavarosabb kavalkáddá. Szóval a leszbikus töltete miatt nem kell kétségbe esni. Ha az vagy akkor normális, ha nem vagy az akkor eljátszottál a gondolattal. Na bumm.

A szeretethiány meg reális, még akkor is, ha amúgy lenne kitől kapnod. A jóból sosem elég...

Amúgy pedig a realitás nem az álmok erőssége. Ilyen morális szabályok, hogy tisztelet, erkölcs, hagyomány.. Semmit nem jelent. Egyszerű ösztönszerű megnyilvánulások vannak. Nyilván ha másutt nem, legalább ott legyen az ember felszabadult a gátlásai, a szabályok alól.

A szakember első kérdése az lenne, hogy van -e párkapcsolatod. A következő, ám nem feltétlen közvetlen az, hogy mit gondol miért álmodta ezt.

2013. márc. 15. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
8-as válaszoló:köszönöm! :)
2013. márc. 15. 19:28
 9/11 anonim válasza:
Biszex vagy, mivel írtad, hogy tetszett már lány. Akkor nem tudom mit lepődsz meg ezen...
2013. márc. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
mmm... tetszett már lány... szexuális töltetű álmok lánnyal.... vagy biszex vagy és nem mered bevallani magadnak sem és akkor ez így nyilvánul meg vagy pedig nem tudom:D de bakker igaza van az előző válaszolónak... ha tetszett már lány... jó lehetsz olyan biszex is, aki itt megragad, tetszik, álmok és semmi több. Viszont... ha tényleg kipróbálnád azt, amit álmodtál, akkor egyértelműen vonzódsz a lányokhoz (is).
2013. márc. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!