Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az álmom?

Mit jelent az álmom?

Figyelt kérdés
Álmomban temetőn vagyok, és messzebb megpillantok egy temetést! Elindulok és látom, hogy rengeteg fekete ruhában lévő ember (vagy szellem) áll a sír körül. Közelebb megyek, félek, s ráadásul mindenki engem néz. Meg akarom nézni ki, vagy mi van a koporsóban, de amikor a tömegből oda eljutok felébredek! Kérem segítsen, aki tud! Csakis az válaszoljon erre a kérdésre, akinek valamelyest van sejtelme ezzel kapcsolatban!

2013. márc. 24. 00:08
1 2
 1/19 anonim válasza:
Krúdy Gyula igen behatóan és szakszerűen foglalkozott az álmok jelentésének pszichológiai illetve pszihometriai hátterével. Szerencsére pszichológusként szert tettem valamelyes ismeretre ezen ágon is. A leírtak alapján az álma belső félelmet, szorongás jelent. A félelem forrása egy olyan cselekedet melynek pozitív végkimenetelen nagy szerencsét, sikert vagy örömet jelentene önnek. Ha esetleg érdekli a témavilág vagy vannak más megfejtésre váró visszatérő álmai ajánlani tudom Krúdy Gyula - Álmoskönyv című művét.
2013. márc. 24. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
88%

Én az álmaimban mindig az érzéseket nézem. Az számít leginkább. Egyébként volt aki értett hozzá, és fejtegette az álmaimat, tőle tanultam pár dolgot, de attól még sajnos nem nagyon értek hozzá.

Nálad kíváncsiság és félelem a legfőbb érzések.

Kíváncsi vagy, közben félsz, de mégsem ijedsz meg, mert hajt a kíváncsiságod.

Hasonló problémád lehet az életedben is. Valamibe bele akarsz talán vágni, de nem tudod hogy mi lesz a vége.

Na nem segítettem sokat szerintem. De ez álomfejtéseknél így szokott lenni.:D

2013. márc. 24. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Csináltass magadnak teljes vérképet,de azonnal!
2013. márc. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

A harmadik válaszoló írását el sem olvastam. komoly emberekre vagyok kíváncsi. Az első két válaszolónak nagyon szépen köszönöm, való igaz ez rám! Tényleg buzgó, kíváncsi alkat vagyok, de jelen van a félelmem is !

Nagyon szépen köszönöm!

2013. márc. 24. 11:27
 5/19 anonim válasza:
Úgy érzed, hogy eltitkolnak előled valami fontos tragédiát, veszteséget. Félsz, hogy valakit anélkül veszítesz el, hogy időben tudnál róla. Milyen más érzéseid voltak még az álom közben? És milyen érzés, amikor felébredsz? Visszatérő álom ez?
2013. márc. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Csak az a baj "kedves" kérdező,hogy nem komolytalanságból írtam,hanem nekem is volt,egy nagyon rossz,5 héten keresztül visszatérő álmom,aminek a hatására elmentem orvoshoz teljes vérképet csináltatni és vérmérgezésem volt,amit még meg lehetett hál'istennek állítani.

És a visszatérő álom hatására mentem el...

De hát ez csak egy eset,nem tudom nálad mit jelent.

2013. márc. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Értem, és ne haragudj, de akkor így kellett volna megfogalmaznod! Elnézésedet kérem!

Pontosabban mi lett a bajod? Tudnak segíteni?

És visszatérő álom igen!

2013. márc. 24. 15:17
 8/19 A kérdező kommentje:

Az a helyzet, hogy gyakran visszatérő álom! Volt úgy, hogy 1 héten keresztül folyamatosan ezt láttam.

Mikor felébredek, félek, valamint úgy érzem, hogy látnom kellene ki van ott, de valahogy lehet, akkor lenne a baj, ha meglátnám. Harag, szorongás, gyűlölet tölt el, amikor odasétálok a feketében öltözött, kört alkotó tömeghez!

2013. márc. 24. 15:20
 9/19 anonim ***** válasza:

Az az érdekes,hogy nem engedik megnézni,hogy ki van benne.Mintha nem akarná a tudatalattid,hogy szembesülj valami fájdalommal,pedig nagyon is szeretnél szembesülni.

Ez a két "akarat" viaskodik benned.

Nekem most már feldolgozatlan fájdalomnak tűnik,amit mélyen magadba temettél és még lehet,hogy olyan régen,hogy nem is emlékszel rá.Pl gyerekkorodban.

2013. márc. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Na, most őszintén elmesélek valamit és ez valóban igaz! Ez akárhányszor előjön bennem, mindig sírva fakadok, pedig szeretteim is mondják, hogy nem az én hibám.

5 éves voltam, amikor Húsvétra készülődtünk, és én a TV-t néztem. A dédim bejött a szobába, hogy a játékaimat pakolja! Gyakran játszott velem, és most a kanapénál térdelt és a kezét nyújtotta felém! Nem tudtam, hogy mit akar, mert azt hittem, hogy csak.... !

Nem magamat akarom menteni a probléma alól, de agyvérzést kapott. Utána meghalt. A mai napig magamat okolom a történtek miatt és nem tudom feldolgozni! Rengeteget sírok, és úgy érzem nem bocsátott meg. Nem tudok ezen túllépni és félek. Próbálom elfojtani!!!

2013. márc. 24. 15:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!