Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Az első voltam álmomban a...

Az első voltam álmomban a kategória toplistán. Mit jelenthet ez?

Figyelt kérdés

Ma, azt álmodtam, hogy az eéső vagyok a toplistán az ezotéria rovatban. És ma megnésztem és valóban így volt.

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__toplista


Vajon ez mit jelethet ? Nem használom a Titkot, ahhoz, hogy bevonzzak dolgokat és az agykontrollt se, ez teljesen Önnmagamtól sikerült.


Sokat dolgoztam. Adtam hasznos választ és értékeltem. Rengeteg érdekfeszítő kérdést tettem fel, mely igen érdekes vitákat generált. Vajon ez az írói munkásságom előfutára ? Nagyra vagyott hivatott vagy más hatalmas képességeket jelet?


2013. márc. 29. 18:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Csak annyit jelent, hogy ebbe a rovatba te írsz a legtöbbet.Nem jelent semmiféle képességet, szeretsz "szerepelni".
2013. márc. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
megfoglak ütni.ne hencegj.
2013. márc. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Lol, már nem te vagy az első... ez a karma!
2013. márc. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
De ! Én vagyok az első.
2013. márc. 29. 19:08
 5/15 anonim ***** válasza:
89%
Azt jelenti, hogy túl sok szabadidőd van kedves Veronika. A rengeteg idióta kérdésed miatt vagy csak első.
2013. márc. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Dalek Traak ***** válasza:
Veronika, ne tartsd ilyen nagyra önmagad! Ha nekem sok szabadidőm lenne akkor én lennék az első. De engem nem is érdekel a toplista, mivel az egyáltalán nem tükrözi az adott egyén válaszainak hasznosságát, értelmességét.
2013. márc. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:

Ilyenkor szoktam ajánlani egy alapos dugást hogy legyen hol levezetni az embernek a fölös energiáit de úgy látom neki nem lenne kivel kiélnie ezt.

Amúgy nekem Nelvin-t ír ki első helyre Veronikát meg nem látom.

2013. márc. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
:D Most veszem észre hogy /Lány 42-ik bírom azt a csajt :D
2013. márc. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Én vagyok Nelvin,

De nektek csak Kelvin :-D

2013. márc. 29. 20:38
 10/15 A kérdező kommentje:

Ez jobb :


Én vagyok a Nelvin,

Nektek csak Lord Kelvin.



Érzitek az írói vénámat ?

2013. márc. 29. 20:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!