Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért van az, hogy ha a...

Miért van az, hogy ha a "Gyerekvállalás és nevelés" kategóriába válaszolok és én vagyok az első válaszoló és igen a kérdésre meg adom a konkrét választ, mégis lesz@rják amit írok?

Figyelt kérdés
Egyáltalán nem értékelik, sőt még a kérdező se reagál a válaszomra! Kicsit már kiborít ez a kategória... Gyönyörű anyukák, mint ne mondjak, még az illemet se tudják, akkor minek írnak ki kérdést? Én, ha kérdést írok ki és, ha véletlen még sértő is a válasz akkor is megköszönöm, h időt szakított rám :)

2013. jan. 5. 20:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez bármelyik kategóriában előfordulhat.
2013. jan. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Eddig csak ebben volt ilyen. Legalábbis nekem :/
2013. jan. 5. 21:00
 3/7 anonim ***** válasza:
Most nem köszönted meg. :-)
2013. jan. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De legalább reagáltam :PP
2013. jan. 5. 21:04
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen. Valamikor csak azt hallják meg amit akarnak, válasznak se választ várnak, csak megerősítést.
2013. jan. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
én azt birom amikor egy valóban ésszerű és logikus válasz 30%-osra van lepontozva, és egyszerűen nem értem miért...
2013. jan. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Látom nem vagyok egyedül :/ Köszi a kommenteket :)
2013. jan. 9. 08:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!