Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ismeretlen fiúról álmodtam,...

Ismeretlen fiúról álmodtam, majd találkoztam vele. Most én vagyok a hülye?

Figyelt kérdés
Tegnap este/hajnalban volt egy álmom egy ismeretlen srácról, akit még életemben nem láttam, nem találkoztam vele. Csak részleteket láttam az arcából miközben álmodtam, de az arca teljesen kiéleződött, össze tudtam rakni. Majd az álmomban volt egy olyan részlet, hogy sötétség vesz körül, majd hirtelen egy hatalmas, érdekes, nem hétköznapi formájú kékes-szürkés szem közeledett felém, majd egyszer csak elsötétedett minden, majd mintha felrobbant volna előttem a szem. Arra keltem fel, hogy a pulzusom vagy 200, nagyon dobogott a szívem, reflexből felemelkedtem, felültem az ágyon, hirtelen felkapcsoltam a lámpát, folyt rólam a víz, azt hittem elájulok. Ezután persze megkönnyebbültem, hogy csak álom volt, visszafeküdtem nagy nehezen. Mikor reggel mentem dolgozni, az első munkanapom volt, majd mondta egy nő, hogy mindjárt hív valakit, aki útba igazít, mit kell majd csinálnom. Erre megjelenik az a kinézetű, arcra egytől-egyig hasonlító fiú, akiről álmodtam. Amint megláttam beugrott minden részlet az álomból. Teljesen lesokkoltam, tátott szájjal és meredő szemekkel néztem. A szem amit láttam, az övé volt, ugyan az a szín, ugyan az a különleges szemforma. Majd megkérdeztem tőle, hogy találkoztunk-e már? Ő azt felelte, hogy szerinte még nem, nem vagyok neki ismerős. Nem mertem neki beszélni az álmomról, nem akartam hogy hülyének nézzen, meg sem tudtam szólalni, míg a közelemben volt. Ettől eltekintve nagyon kedves, nagyon helyes, összképileg nagyon tetszik. Ő 21, és 19 éves vagyok. Ez az álom mit jelenthetett? Soha, de soha nem fordult még elő velem ilyesmi. Nagyon megvagyok ijedve.

2013. márc. 31. 20:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Ugyan mitől?Ha gyakran fog előfordulni ilyen jósló álom,örülj neki.
2013. márc. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nem vagy hülye,velem is egyre többször van hogy megálmodok valamit és később találkozok az illetővel,vagy megtörténik amit álmodtam
2013. márc. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!