Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet az álmom? Már...

Mit jelenthet az álmom? Már többször ezt álmodtam!

Figyelt kérdés

A lényege, hogy vagy otthon vagyok vagy vmelyik rokonomnál (például mamámnál) és onnan üldöz vki. Ketten vannak, múltkor egy nyomozó üldözött egy társával, ma éjjel a texasi láncfűrészes, csak kettő volt belőle!

ÉS a lényeg, hogy mire megtudok szökni, futok futok ahogy tudok de lassan haladok és ők meg aztán feltűnnek az úton, és szintén üldöznek, múltkor a nyomozóék kocsival, most a láncfűrészes biciklivel! (ez nem vicc) és mindkettőnél az volt a lényeg, hogy letértek az út melleti ösvényre ahol könnyű szerrel utól értek, de nem kaptak el, hanem a vél állomáshoz mentek és ott akartak bevárni de én megfordultam és futottam vissza, és véget ér itt mindig az álmom

Ilyeneket szoktam álmodni, lehet a szereplő és a helyszin más, de gyakorlatilag ez: üldöznek és beérnek, túl mennek rajtam h bevárjanak de megfordulok és vége az álmomnak.



2013. ápr. 1. 15:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Nézel horror filmet ?
2013. ápr. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem
2013. ápr. 1. 15:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Talán azt,hogy menekülsz a problémák és a felelősség alól.
2013. ápr. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

igazából ennél sokkal nagyobb hülyeségeket szoktam álmodni!

pl.:nevető gépfegyverekről vagy arról, hogy egy vörös macskával nézek farkasszemet aztán rám ugrik én meg felriadok agy idegesít egy macska nem tudom miért de bele rúgok egyet aztán kettő lesz belőle és akkor mindegyik

elkezd idegesíteni stb...

de ezeknek semmi értelme ez zavar a legjobban!

viszont a tiédnek sztem valami kiskori traumához vagy ilyesmihez lehet köze!

mert az agyad így akarja ezt elfelejteni

vagy akár lehet úgy is, hogy az agyad meg ragad valamit

amit lát és utána nem foglalkozol vele pl.: nézel egy akció filmet amikor ehhez hasonló jelenetek vannak benne

de máshol meg a kedvenced van és elkapcsolod aztán utána

elfelejted és éjszaka meg erről álmodsz!

azt meg hogy mindig egyvalamiről szól talán azzal lehet magyarázni, hogy eléggé hasonlóak egymáshoz

de azt meg szeretném kérdezni, hogy minden nap álmodsz erről?

2013. ápr. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
kétzser álmodtam ezt
2013. ápr. 17. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!